Alpy i Lazurowe Wybrzeże

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 84 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Na wycieczce pozostało mało miejsc Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Mont Blanc - dach Europy • Annecy i Chamonix - urok Alp • Avignon i Marsylia - droga wzdłuż Rodanu • Nicea i Cannes - luksus i plaże • Muzeum Perfum - królestwo zapachów • Monako i Monte Carlo - kasyna i milionerzy • Wenecja i Werona - przedsmak Włoch

Terminy i ceny wycieczki 16

2 200 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 06.05.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Niemcy oraz Szwajcarię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1400 km od granic Polski).

Dzień 2

Przyjazd do Sabaudii i zakwaterowanie w hotelu (okolice Annecy, Bonne lub Chambery). Czas wolny na odpoczynek i spacer po okolicy. Nocleg w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/*** - zlokalizowane poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w okolicach Annecy/Bonne/Chambery- 2, w okolicach Marsylii/Arles - 1, w okolicach Cannes/Nicei - 3 rozpoczęte doby, w okolicach Werony - 1 rozpoczęta doba). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki: łóżka polowe rozkładane) z łazienkami i wc. Ponadto w każdym pokoju TV i telefon.
Do dyspozycji gości
w hotelu z reguły bar
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opieka pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, zestawu słuchawkowego Tour Guide, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjna cena jednej kolacji: ok. 15 EUR. Orientacyjny koszt realizacji programu: około 195 EUR, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet .
Fakultatywnie: Całodniowa wycieczka w okolice Kanionu Verdon - 21 km kanion wpisany na listę UNESCO z unikatową fauną i florą, koszt ok. 40 EUR (6 dnia, dzień wolny dla pozostałych, a program z dnia 6 połączony z dniem 7).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/alpy-i-lazurowe-wybrzeze/zakwaterowanie-ala
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.1
Transport
4.1
Zakwaterowanie
4.1
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.