Antyle - Błękitne Marzenia

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie śniadania + all inclusive
Dominikana – raj na ziemi - Saint Lucia - najpiękniejsza z Wysp Zawietrznych- Barbados - Mała Anglia Karaibów- Martynika – wyspa Gauguina!- St.Kitts – odkrycie Kolumba- Wyspy Dziewicze – Tortola: żółwie i piracka przeszłość- Superstatek Horizon **** All Inclusive

Oferta obecnie nie jest w sprzedaży

Plan wycieczki

Dzień 1 (piątek)

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy do Madrytu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: http://r.pl/rozklady. Przylot do Madrytu, transfer do hotelu **/*** w Madrycie lub okolicach (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy). Dla chętnych jeśli czas na to pozwoli (fakultatywnie, za dodatkową opłatą) wycieczka po mieście: koszt od 30 Euro/os do 40 Euro/os – cena zależna od liczby chętnych.

Dzień 2 (sobota)

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko Barajas (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy).Wylot z Madrytu na Dominikanę samolotem Air Pullmantur (hiszpańskie linie czarterowe). Przylot na lotnisko w La Romana na Dominikanie. Po przylocie odprawa paszportowo-celna i transfer na statek. Zakwaterowanie w kabinie i czas na odpoczynek i nocleg. Nocny rejs.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Do dyspozycji gości
Recepcja, windy, mini-galeria handlowa (dutyfree), 2 restauracje (bufet i a’la carte), 6 barów, klub nocny (dyskoteka), 24-godz. serwis kabinowy, kasyno, teatr, zewnętrzny basen ze słoną wodą wraz z brodzikiem dla dzieci, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), centrum fitness (siłownia, sauna , spa-dodatkowo płatne), mini club dla dzieci, biblioteka, salon gier, pokój do gry w karty, Internet (dodatkowo płatny). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych mile widziane stroje wieczorowe. Wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownia, wstęp do dyskoteki – bezpłatne. Usługi typu Internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne itp. są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są wyłącznie karty kredytowe. Nieakceptowane są karty debetowe i bankomatowe. Na statek nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów m. in.: żelazek, scyzowryków, czajników elektrycznych, żywności, napojów (w tym alkoholowych) oraz żadnych materiałów łatwopalnych.
Pokoje
Hotele: 1 rozpoczęta doba hotelowa – w Madrycie lub okolicy w hotelu **/*** ze śniadaniem w pokojach 2-os., 7 rozpoczętych dób hotelowych – na statku **** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2-os z łazienkami (opis kabin i statku j.w.)
Zenith **** - Duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2013 r, należący do hiszpańskiego armatora „Pullmantur Cruises”. Statek składa się z 10 pokładów, ma ponad 25 m. wys. i 208 m. dł, a załoga liczy 620 osób. Statek może zabrać na pokład ok. 1800 pasażerów.
Kabiny: 720 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny 2-os. z łazienką (prysznic), w niektórych możliwe dostawki (również w postaci podwieszanych łóżek). W każdej TV, mini-sejf, suszarka do włosów oraz klimatyzacja.
- Kabina wewnętrzna bez okna - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
- Kabina zewnętrzna z oknem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę. - Kabina zewnętrzna z balkonem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów, mini-sejf oraz balkon. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
Wyżywienie
Wyżywienie: All Inclusive: bogate, smaczne i różnorodne posiłki w formule all inclusive składają się ze: śniadania, przekąsek, lunchu i podwieczorka (teatime) oraz obiadokolacji (serwowane a’la carte w restauracji głównej lub typu bufet w restauracji bufetowej). Napoje z dystrybutorów: woda, kawa, herbata, soki dostępne podczas ww. posiłków. Ponadto nieograniczona ilość lokalnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych serwowanych w wybranych barach, restauracjach i w dyskotece na statku (napoje niegazowane i wybrane alkohole lokalne podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów np.: brandy, gin, wermut, whisky, tequila, rum, wódka, likiery; smakowe kawy oraz herbaty, wybrane wina oraz piwa alkoholowe i bezalkoholowe; soki z wyjątkiem świeżo wyciskanych, Pepsi, 7up, drinki alkoholowe i bezalkoholowe). Alkohole markowe dodatkowo płatne; możliwość dokupienia pakietu „Premium” zawierającego wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe (łącznie z importowanymi ). Dodatkowo formuła All Inclusive zawiera: wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownię, wstęp do dyskoteki.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Madrytu oraz przelot Air Pullmantur na trasie Madryt-Dominikana-Madryt, zakwaterowanie (razem 7 noclegów) na statku j.w., 1 nocleg w Madrycie w hotel **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Dominikanie i w Madrycie, all inclusive na statku wg opisu jak wyżej, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłat lotniskowych i portowych
Cena nie obejmuje: opłaty wlotowej i wylotowej z Dominikany (ok. 30USD),opłaty za serwis pokładowy (ok. 75 EUR), wycieczki po Madrycie, wycieczek fakultatywnych podczas rejsu, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.