Bałkańskie Skarby

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 173 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Na wycieczce pozostało mało miejsc Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Sarajewo i Mostar - najpiękniejsze w Bośni • Dubrownik - perła Adriatyku • wypoczynek w Czarnogórze • wycieczka do Albanii • Belgrad i Dunaj

Terminy i ceny wycieczki 21

1 620 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 20.05.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Chorwację do Bośni i Hercegowiny. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

Rano kontynuacja przejazdu przez Bośnię i Hercegowinę do Sarajewa. Stolica dzisiejszej BiH została założona w XV w. przez Turków Osmańskich w pięknej dolinie rzeki Miljacki. W programie zwiedzanie zabytkowego centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii. Zobaczymy miedzy innymi meczet Gazi Husrev-beja lub cerkiew prawosławna Archaniołów Gabriela i Michała oraz Latinski Most - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda. Sercem Sarajewa od wieków pozostaje Bascarsija - turecki bazar z tradycyjnymi warsztatami rzemieślniczymi w wąskich uliczkach, sukiennicami oraz restauracjami, gdzie można np. zjeść najlepsze cevapcici na Bałkanach. Na głównym placu, który jest stałym miejscem spotkań mieszkańców Sarajewa, stoi piękna studnia o ażurowej konstrukcji - ostatni fragment wodociągu zbudowanego w XVI w. Nocleg i obiadokolacja w hotelu w Sarajewie.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele:
Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc, często z balkonami.
Do dyspozycji gości: na miejscu bar, restauracja i recepcja
Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje (najczęściej bufet, rzadziej serwowane)
Naszym zdaniem:
Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań i obiadokolacji, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków i napojów do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, opłaty klimatycznej 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - ok.69 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/balkanskie-skarby/zakwaterowanie-bbc
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.5
Pilot
5.0
Transport
4.9
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.5
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.