Bangkok i perły Morza Andamańskiego

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.4 /6 ( 32 opinii )
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Bangkok i Szmaragdowy Budda • wodospady Erawan • pałac Ramy IV • tropikalne krajobrazy Krabi • wyspa Phi Phi • pobyt na wyspie Koh Samui

Terminy i ceny wycieczki 23

7 000 zł
( za osobę / 16 dni )

Data wyjazdu: 14.09.2017

Dla terminu: 14.09.2017, brak opcji przedluzeniowej

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Bangkoku (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).

Dzień 2

Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objezdowa
Hotele dobrej klasy, odpowiadające standardowi ***/**** w ocenie organizatora.
Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z WC i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Część pobytowa
W sezonie Egzotyka:
Zakwaterowanie w wybranym hotelu na Phuket. Opisy poszczególnych hoteli w katalogu.

W sezonie Lato:Hotele standard odpowiadający **** - zakwaterowanie w hotelu Al's Resort lub podobnym na plaży na Koh Samui. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny).
Do dyspozycji gości
w hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen
Wizy
Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich.

Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacj,e dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok, Phuket - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (13 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tajlandii, wyżywienie jak w programie (13 śniadań, 2 lunche/obiady, 4 kolacje), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 140 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz wycieczek lokalnych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/bangkok-i-perly-morza-andamanskiego/zakwaterowanie-tst
Waluty:
Zaleca się zabranie USD, choć można również wymieniać Euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny)
Uwaga!
- W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów).- Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.
 
 
 
5.4 Ocena ogólna tej wycieczki
5.2
Program wycieczki
5.2
Pilot
5.3
Transport
5.1
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.