Buenos Dias Cuba

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.2 /6 ( 105 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Magiczna Hawana i Hemingway • jedyna była francuska kolonia na Kubie • Cienfuegos • Trynidad - miasto, w którym zatrzymał się czas • prawdziwe cygara i rum • Santiago de Cuba - muzyczna stolica wyspy • daleki wschód - Baracoa • wypoczynek w Varadero (all inclusive)

Terminy i ceny wycieczki 26

14.12 - 29.12.2016 (16 dni)
5 723 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
All inclusive

11.01 - 26.01.2017 (16 dni)
8 214 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
All inclusive

18.01 - 02.02.2017 (16 dni)
8 186 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
All inclusive

25.01 - 09.02.2017 (16 dni)
8 114 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
All inclusive

01.02 - 16.02.2017 (16 dni)
8 713 zł / os.

Promocja 38%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
All inclusive

5 723 zł
( za osobę / 12 dni + 4 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 14.12.2016

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 13

Bellevue Puntarena Playa Caleta
Kuba, Varadero
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

0 zł / za osobę 4 dni

Gran Caribe Sun Beach
Kuba, Varadero
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

+50 zł / za osobę 4 dni

Bellevue Palma Real
Kuba, Varadero
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

+150 zł / za osobę 4 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowa i spotkanie z pilotem, następnie transfer do hotelu w Hawanie, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Kuby - Hawany, w programie między innymi: strzegący portu fort Morro, Plac Katedralny, spacer po starówce - tu znajdziemy miejsca związane z Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos i bar Bodequita del Medio), plac targowy i barokowa katedra. Następnie zwiedzanie muzeum/ fabryki rumu - Bocoy. Opcjonalnie lunch za dopłatą (ok. 20 Eur). Po południu zwiedzanie nowej Hawany: Kapitol i Opera. Następnie przejazd przez dzielnice Miramar i Cubanacan (przed rewolucją dzielnice bogaczy). Kolacja. Wieczorem dla chętnych rewia (dodatkowa opłata ok. 80 Eur). Nocleg w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele *** kategorii lokalnej - (11 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe z łazienką, skromne. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna).
Część pobytowa
Hotele w Varadero - (3 rozpoczęte doby hotelowe). Opisy dostępne w sekcji “Varadero - hotele”. Wyżywienie: All Inlcusive.  
Do dyspozycji gości
Część objazdowa:w hotelu bar, restauracja, niekiedy basen.
Wyżywienie
Część objazdowa: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna). Część pobytowa w Varadero: All Inlcusive.
Wizy
W przypadku wylotów na Kubę konieczne jest posiadanie Karty Turysty, którą Klienci otrzymują podczas odprawy na lotnisku w Warszawie (Karta  Turysty jest wliczona w cenę imprezy).
  Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni), przelot wewnętrzny Santiago de Cuba lub Holguin - Hawana, opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie zakwaterowania, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, Kartę Turysty, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i napiwków w części objazdowej (około 180 EUR - opłata obligatoryjna), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.
PrzelotKomfortowy samolot Dreamliner LOT-u (lot bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite  w cenę wliczone bogate menu w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy.We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem.  Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs bezpośredni).
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.5
Pilot
5.1
Transport
4.3
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
4.4
Intensywność programu
4.5 Ogólna ocena

Przyjemna wycieczka

bardzo fajna wycieczka 

Pokaż więcej »

Dodał(a): Mykola, WARSZAWA, 29.11.2016

Termin pobytu: Listopad 2016

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.