Chorwacja na fali

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.1 /6 ( 48 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Rejs po Adriatyku - Hvar - klimat najstarszych miast Chorwacji - Ztatni Rat - najpiękniejsza plaża w Chorwacji - Vis - delfiny i Błękitna Jaskinia - Korcula - dom Marco Polo - Mljet - wydmy, klify i slone jeziora - Proizd - rajski ogród Adriatyku

Terminy i ceny wycieczki 2

2 864 zł
( za osobę / 8 dni )
3 464 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 31.08.2017

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 14

4.9 /6 (33 opinii )
Villa Penava
Chorwacja
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

3.2 /6 (9 opinii )
Apartamenty Omiś
Chorwacja
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5 /6 (6 opinii )
Apartamenty na Wyspie Hvar
Chorwacja
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+149 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Wylot do Dubrovnika samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu (pierwszy nocleg będzie na Korczuli), zakwaterowanie w hotelu nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do stolicy wyspy. Zwiedzanie miasta Korczula, w którym urodził się i mieszkał słynny podróżnik Marco Polo. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in. pozostałości domu rodzinnego Marco Polo, mury obronne z XIV/XV w., gotycko-renesansową katedrę św. Marka, pałace Arneri i Gabrielis. Korcula bywa nazywana ,,małym Dubrownikiem’’, mimo innej skali jest nie mniej urocza. Duże połacie wyspy zajmuje winna latorośl, a produkowane tu wina są znane w całej Europie. W drodze powrotnej  do hotelu zatrzymamy się w jednej z tradycyjnych winiarni. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ *** (część objazdowa, 7 noclegów) - położone nad morzem, na Korculi w miejscowości Vela Luka i na Hvarze w miejscowości Stari Grad, Jelsa lub Hvar, w Splicie lub w okolicach Splitu oraz Neum.

Pokoje: funkcjonalnie wyposażone, 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami, wc i w większości z TV. Większość z nich posiada balkon.

Do dyspozycji gości:
wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację
Wyżywienie:
Śniadania i obiadokolacje (najczęściej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu).
Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Chorwacji, Bośni lub Czarnogórze. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej ofert dostępnych w systemie rezerwacyjnym.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Chorwacji, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, rejsy statkiem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej 1-1,5 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji, Bośni lub Czarnogórze) oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - ok. 94 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.1/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/chorwacja-na-fali/zakwaterowanie-cra
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.1 Ocena ogólna tej wycieczki
4.5
Program wycieczki
4.5
Pilot
4.2
Transport
3.7
Zakwaterowanie
4.0
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.