Co nas łączy, co nas dzieli

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.4 /6 ( 18 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Saloniki - księżniczka zatoki Thermaikos • Vergina • Ajgaj - najstarsza stolica starożytnej Macedonii • Jezioro Ochrydzkie - najstarsze w Europie • Ochryd - perła nad jeziorem • Czas na plażowanie nad jeziorem Ochrydzkim • Skopje • Stambuł w miniaturze • wioska Galicznik - esencja macedońskiego folkloru • Kuklice - skamieniałe wesele • Kratovo - na kraterze wulkanu • Demir Kapija - kraina wina!

Terminy i ceny wycieczki 11

1 839 zł
( za osobę / 8 dni )
2 392 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 01.07.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 9

5.3 /6 (9 opinii )
Studia Karies
Grecja, Paralia
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

4.9 /6 (18 opinii )
Konstantin
Grecja, Paralia
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+550 zł / za osobę 7 dni

Olympus Thea
Grecja
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU
+800 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Salonik w Grecji samolotem charterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu, położonego w okolicach Salonik.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Salonik, drugiego co do wielkości miasta Grecji, nazywanego często grecką stolicą mody. Zobaczymy słynną Białą Wieżę, plac Arystotelesa, Łuk Galeriusza. Przez miasto wiedzie arteria, która w starożytności stanowiła część słynnej Via Egnatia. Czas wolny na spacer po salonickiej promenadzie, zakupy i wyśmienitą kawę po grecku. Przejazd do Werginy (lista UNESCO), gdzie zobaczymy niesamowity kurhan-muzeum, kryjący w sobie królewskie grobowce władców Macedonii, między innymi Filipa II oraz jednej z jego żon, pochodzące z IV w p.n.e. Niebanalna forma tego podziemnego muzeum i zachwycające zbiory wyróżniają to miejsce. Najcenniejszymi znaleziskami są nie tylko groby kopułowe, ale również bogactwo przedmiotów, z którymi chowano zmarłych oraz liczne malowidła zdobiące ściany kurhanu. Następnie udamy się w kierunku Macedonii, przekroczymy granicę i dotrzemy do Ochrydu. Nocleg w Ochrydzie.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem, część hoteli z basenem, (7 noclegów).
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją.
Śniadania kontynentalne, wzmocnione. Obligatoryjna dopłata do obiadokolacji.
Kategoria lokalna: B, C Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu na Riwierze Olimpijskiej lub Chalkidiki w wybranym przez Państwa hotelu.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne, wzmocnione. Obligatoryjna dopłata do obiadokolacji
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Salonik, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania (7), za dopłatą obiadokolacje (7), opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników i systemu Tour Guide - ok. 117 EUR. Dodatkowa opłata, taksa klimatyczna - ok. 1 EUR/dzień/os.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/co-nas-laczy-co-nas-dzieli/zakwaterowanie-gma
 
 
 
5.4 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.8
Pilot
5.0
Transport
4.8
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.