Dobro došli u Hrvatsku

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.6 /6 ( 63 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Lublana i Bled w Słowenii • Plitwickie Jeziora - różne odcienie turkusu • piękno chorwackich wysp – Krk i Pag • malowniczy Porecz i miasto z artystyczną duszą Rovinj • Zadar i rejs na wyspy Kornati • Pobyt na all inclusive

Terminy i ceny wycieczki 5

2 150 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 26.08.2017

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do Plitvic - zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Teren ten został ukształtowany przez wodę, która wyrzeźbiła przepiękną dolinę, pełną progów, zapór i innych fantazyjnych kształtów. Największy wodospad Veliki Slap spada z wysokości 78 m. Turkusowa, bardzo przejrzysta woda odkrywa bogactwo ryb jakie się tu znajdują. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd do hotelu, obiadokolacja.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych) położone w miejscowościach turystycznych, minimum 5 noclegów nad morzem. Najszczęściej korzystamy z hotelu Zagreb w Karlobagu *** http://www.hotelzagreb.hr/
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Część pokoi posiada balkon.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie w dniach 5,6 - All inclusive: śniadania (07.00-10.00), lunche (12.00-14.00) i kolacje (19.00-21.00) w formie bufetu oraz napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe podczas posiłków oraz we wszystkich barach (10.00-23.00).
W pozostałych dniach: śniadania typu bufet i obiadokolacje (wybór z 2 zestawów lub bufet w zależności od hotelu)
Naszym zdaniem: świetna lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu Kategoria lokalna: ***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje (podczas zwiedzania, 5 dni), all inclusive (podczas pobytu, 2 dni), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - około 140 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.6/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/dobro-došli-u-hrvatsku/zakwaterowanie-ctp
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.6 Ocena ogólna tej wycieczki
4.7
Program wycieczki
4.8
Pilot
5.0
Transport
4.3
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.