Dookoła Grecji

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 262 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Delfy - wyrocznia delficka • Vergina • wiszące klasztory - Meteora • Mykeny i pałac Agamemnona • Ateny i wspaniały Akropol • Olimpia • Termopile i pomnik Leonidasa • dla chętnych tydzień pobytu na Riwierze Olimpijskiej lub Chalkidiki

Terminy i ceny wycieczki 18

1 741 zł
( za osobę / 8 dni )
2 595 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 29.07.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 6

5.4 /6 (10 opinii )
Studia Karies
Grecja, Paralia
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5.2 /6 (31 opinii )
Aparthotel Jason
Grecja, Paralia
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+950 zł / za osobę 4 dni

4.8 /6 (13 opinii )
Dolphin Beach
Grecja
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+999 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Salonik w Grecji samolotem charterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu, położonego w okolicach Salonik (hotel z basenem).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Werginy (lista UNESCO), gdzie zobaczymy niesamowity kurhan-muzeum, kryjący w sobie królewskie grobowce władców Macedonii, między innymi Filipa II oraz jednej z jego żon, pochodzące z IV w p.n.e. Niebanalna forma tego podziemnego muzeum i zachwycające zbiory wyróżniają to miejsce. Najcenniejszymi znaleziskami są nie tylko groby kopułowe, ale również bogactwo przedmiotów, z którymi chowano zmarłych oraz liczne malowidła zdobiące ściany kurhanu. Następnie przejazd w kierunku Aten, po drodze postój w Termopilach, miejscu krwawej walki Persów z Grekami gdzie zobaczymy pomnik Leonidasa. Przyjazd do hotelu w Atenach, zakwaterowanie, nocleg. Dla chętnych wieczór grecki na Place (fakultatywnie). 

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele 2*, 3* i 4* - 7 noclegów.
Hotele położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem, część hoteli z basenem.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją.
Śniadania kontynentalne, wzmocnione. Za dopłatą obiadokolacje.
Kategoria lokalna: B, C Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o 3, 4 lub 7 dni pobytu na Riwierze Olimpijskiej lub Chalkidiki w wybranym przez Państwa hotelu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Salonik, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, a za dopłatą obiadokolacje (7), opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Przedużenia na Chalkidikach i Riwierze Olimpijskiej obejmują: 3 rozpoczęte doby hotelowe (wylot w środę, powrót w sobotę), 4 rozpoczęte doby hotelowe (wylot w sobotę, powrót w środę), 7 rozpoczętych dób hotelowych (wylot i powrót w środę lub wylot i powrót w sobotę).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników i systemu Tour Guide - ok. 189 EUR. Imprezy fakultatywne, dla chętnych: wieczór grecki ok. 35 EUR, rejs po kanale korynckim ok. 27 EUR. Orientacyjna cena jednego obiadu ok.10 EUR (podczas objazdu będą organizowane przerwy na lunch). Uczniowie i studenci proszeni są o zabranie legitymacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/dookola-grecji/zakwaterowanie-got
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.4
Transport
4.6
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.