Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.7 /6 ( 15 opinii )
Colombo - barwna metropolia • sierociniec dla słoni • Safari w parku Minneriya • Świątynia Zęba w Kandy • Matale - ogród przypraw • malowidła jaskiniowe w Sigiriyi i Dambulli • plantacje herbaty • wypoczynek na Malediwach

Terminy i ceny wycieczki 13

Oferta niedostępna w terminie 28.02.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Międzylądowanie techniczne w Bahrajnie (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem, przejazd do Pinnawali. Czas i pokoje (kilka dla całej grupy) na odświeżenie się po podróży (do bagażu podręcznego należy zapakować ubranie na przebranie i podstawowe kosmetyki, nie będzie dostępu do bagaży w luku autokaru). Następnie odwiedzimy sierociniec dla słoni w Pinnawali, gdzie nowy dom znalazły zwierzęta porzucone przez swoje stada lub zranione. Będziemy także świadkami codziennej kąpieli słoni w pobliskiej rzece Ma Oya. Obiadokolacja w hotelu w ok. Polonnaruwy. (Trasa ok. 230 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora - (4 rozpoczęte doby hotelowe).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV.

Część pobytowa
Hotele - (5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych) zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Malediwach”, 1 ostatni nocleg na - Sri Lance w Colombo lub okolicy.
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow Tours. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, 4 rozpoczęte doby hotelowe podczas objazdu, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych, 1 ostatni nocleg na - Sri Lance w Colombo lub okolicy, wyżywienie jak w opisie hotelu, transfery: klimatyzowanym autokarem oraz łodzią motorową, wodolotem lub awionetką na Malediwach, opiekę polskiego pilota (na Malediwach anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego agenta), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 215 USD, płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych, podatku turystycznego na Malediwach ok. 6 USD/os./dzień.
Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 28.02.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Masaż ayurwedyjski Ayurweda - jako koncepcja zdrowia i terapii jest uznawana przez Światową Organizację Zdrowia. Narodziła się w Indiach w starożytności, a na Sri Lance jest niezwykle popularna i stosowana w codziennym życiu. Do masaży wykonywanych tą techniką stosowane są specjalne olejki na bazie unikatowych mieszanek ziół. Masaż trwa ok. 1 godz., obejmuje głowę i całe ciało. Cena ok. 40 USD.
 
 
 
4.7 Ocena ogólna tej wycieczki
4.7
Program wycieczki
5.1
Pilot
3.9
Transport
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
3.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.