EUROPA I ORIENT 2016/17
Z RABATAMI DO 37% (DODATKOWO 2% RABATU DLA POSIADACZY KARTY STAŁEGO KLIENTA)

Szczegółowe warunki promocji poniżej w PDF-ie

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% TU Europa S.A.


Aby zapewnić sobie ochronę na wypadek gdybyś z niektórych przyczyn losowych musiał zrezygnować z wyjazdu lub przerwać swoje wakacje, proponujemy UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% zapewniane przez TU Europa S.A. W promocji proponowaliśmy ubezpieczenie gratis do 07 lipca 2016. Koszt ubezpieczenie po okresie promocji wynosi 2,85% całkowitej wartości umowy. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdziesz w punktach sprzedaży.

GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI


Jeśli będziesz musiał zmienić termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, nie poniesiesz z tego tytułu kosztów, nawet do 15 dni przed wyjazdem. Za zmianę nie pobierzemy opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Proszę zwrócić uwagę, że zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz w ramach jednej rezerwacji i tylko i wyłącznie w ramach oferty z sezonu Zima 2016/17. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób z rezerwacji zakwaterowanych w jednym pokoju. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika. Do 07 lipca 2016 gwarancja w wersji „Standard”, czyli obowiązująca do 45 dni przed wyjazdem była gratis. Cena gwarancji po zakończeniu promocji w zależności od wybranego wariantu wynosi od 49 do 299 PLN. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich wersji gwarancji i warunków dostępne są w sieci sprzedaży.

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY


Gwarancja niezmiennej ceny oznacza, że bez względu na wahania kursów walut, podwyżki kosztów paliwa czy innych opłat cena wakacji nie wzrośnie. Gwarancją nie są objęte koszty wiz i opłat wjazdowych oraz koszty związane z realizacją programów. Do 07 lipca 2016 oferowaliśmy gwarancję gratis. Po okresie promocji cena wynosi 39 zł/os. lub 59 zł/os. w zależności od wybranego kierunku.

KORZYSTNA ZALICZKA


Szybkie decyzje nagradzamy wieloma korzyściami. Wśród nich zaledwie 25% zaliczki przy dokonywaniu rezerwacji. Kwotę można zapłacić przelewem na nasze konto podane na umowie, gotówką lub kartą w naszych biurach. W sieci niezależnych biur agencyjnych obowiązują formy płatności uzgodnione z agentem. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej 30 dni przed wyjazdem w miejscu zakupu lub przelewem.

KARTA STAŁEGO KLIENTA


Nasza karta Stałego Klienta daje wiele korzyści: dodatkowy rabat 2% na wszystkie aktualne promocje, 10% rabatu od cen katalogowych nieobjętych promocjami oraz 5% rabatu na oferty Last Minute. Stali Klienci jako pierwsi są informowani o promocjach, nowych katalogach i ofertach specjalnych. Kartę można otrzymać bezpłatnie przy czwartym wyjeździe lub kupić za 199 PLN.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI W PDF-IE >>
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.