Hiszpania i Francja - z dala od utartych szlaków

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.6 /6 ( 4 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Zwiedzanie w innej odsłownie: rafting w Sao de Urgell, trekking w Andorze i wspinaczka na Queribus we Francji - zabytki UNESCO w Barcelonie i w Carcassonne - pocztówkowe Cadaques wizytówką Costa Brava - Langwedocja - kraj Katarów - możliwość pobytu na Costa Brava lub Costa de Maresme

Terminy i ceny wycieczki 1

3 945 zł
( za osobę / 8 dni )
5 067 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 01.07.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 12

4.8 /6 (66 opinii )
Reymar Playa
Hiszpania, Malgrat de Mar
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5 /6 (12 opinii )
Papi
Hiszpania, Malgrat de Mar
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU
+193 zł / za osobę 7 dni

5.5 /6 (2 opinie )
Oasis Park
Hiszpania
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU
+502 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na Costa Brava/Maresme. 

Dzień 2

Po śniadaniu wycieczka do jednego z najpiękniejszych zakątków Katalonii – do Girony, będącej stolicą prowincji oraz drugim miastem wspólnoty. Wspaniale zachowane średniowieczne stare miasto z największa w Europie jednonawową katedrą oraz z dzielnicą żydowską pozwolą nam poczuć atmosferę Wieków Średnich. Dodatkowego charakteru miastu dodaje położenie nad brzegiem rzeki Onyar, której brzegi spinają liczne mosty, w tym jeden zaprojektowany przez samego Alexandra Gustava Eiffle’a. Następnie przejazd do Besalu, malowniczego miasteczka, gdzie zobaczymy średniowieczne stare miasto, dzielnicę żydowską z doskonale zachowanymi, jedynymi na Półwyspie Iberyjskim łaźniami, średniowieczny most o długości 150 m. Transfer do Ripoll – niewielkiej, górskiej miejscowości, znanej z romańskiej katedry. Tu proponujemy wspólne przygotowanie regionalnej kolacji. Nocleg w Ripoll. (Trasa ok. 150 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - położone z reguły poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 2-, 3- osobowe (przy czym 3 - osobowe to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką), wszystkie z łazienkami, czasami z telefonem i TV.
Wyżywienie
śniadania i obiadokolacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, 7 rozpoczętych dób hotelowych (lub 14 za dopłatą), śniadania i obiadokoalcje, program turystyczny j.w., rafting w Seo de Urgell, bilet wstępu do Caldea, trekking w Andorze, wóz konny w Carcassonne, rejs z Cadaques do Rosas opiekę polskiego pilota podczas objazdu (podczas pobytu na Costa Brava/Costa del Maresme opieka rezydenta), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: lokalnego podatku katalońskiego (ok. 1,2 Eur/dziennie), pozostałych posiłków, biletów wstępu, systemu Tour Guide, opłat za miejscowych przewodników oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, opłat za lokalnych przewodników, systemu Tour Guide - ok. 155 EUR.
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.1
Pilot
4.9
Transport
4.9
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.