Japonia - Pocztówka z Imperium Słońca

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.0 /6 ( 1 opinii )
Cesarskie zabytki Tokio • drapacze chmur i nowoczesna architektura Omotesando • Wulkan Fuji i pięć Jezior • klimatyczne Nikko • Wielki Budda z Kamakury

Terminy i ceny wycieczki 7

Oferta niedostępna w terminie 19.02.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Tokio samolotem rejsowym.

Dzień 2

Przylot do Tokio, odprawa paszportowo-celna. Dla chętnych wjazd na pobliską Tokyo Tower, skąd rozciąga się widok na całe miasto (za opłatą ok. 9 USD). Przejazd do hotelu w okolicach Tokio i zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy - (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym bezpośrednio lub z przesiadką w jednym z portów europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego z opłatami lotniskowymi, zakwaterowanie w hotelach (5 rozpoczętych dób hotelowych), przejazd pociągiem na trasie Tokio - Kamakura - Tokio, transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 12000 jenów, płatne pilotowi na miejscu w walucie lokalnej), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/japonia-pocztowka-z-imperium-slonca/zakwaterowanie-jat
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.

Telefony komórkowe
W Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Płatności Większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki.
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.0
Pilot
6.0
Transport
4.5
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.