Meksyk - wielka konkwista

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 / 150 opinii Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Chichen Itza i piramida Kukulkan • kolonialne miasta - Merida i Campeche • Palenque i Świątynia Słońca • Acapulco i Skała Śmierci • Srebrne Miasto - Taxco • miejsce, w którym ludzie stają się bogami - Teotihuacan • Mexico City - miasto moloch! • all inclusive w Acapulco i Cancun!

Terminy i ceny wycieczki 11

19.02.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
7 650 zł / za os. 16 dni
26.02.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
7 840 zł / za os. 16 dni
04.03.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
8 470 zł / za os. 16 dni
11.03.2016 termin potwierdzony
Last Minute
Śniadania i obiadokolacje
7 891 zł / za os. 16 dni
29.04.2016 termin potwierdzony
Promocja 20%
Śniadania i obiadokolacje
8 371 zł / za os. 16 dni
7 650 zł
( za osobę / 16 dni )

Data wyjazdu: 19.02.2016

Dla terminu: 19.02.2016, brak opcji przedluzeniowej

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Cancun, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem, transfer do hotelu w Cancun lub na Riviera Maya, kolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Chichen Itza (lista UNESCO), gdzie zobaczymy między innymi: schodkową piramidę Kukulkan, ścianę trupich czaszek, Świątynię Tysiąca Kolumn i Świątynia Wojowników, boisko do gry w pelotę oraz obserwatorium astronomiczne. Opcjonalnie (za dodatkową opłatą ok. 20 USD) możliwość zobaczenia jednej z wielu na Jukatanie „studni” krasowych - cenote. Chętnych zapraszamy do kąpieli w kryształowo czystej wodzie cenote Ik Kil (prosimy mieć przygotowane ręczniki i stroje kąpielowe). Osoby nie uczestniczące w zwiedzaniu i kąpieli w cenote mają czas wolny w Chichen Itza. Następnie transfer do Meridy. Po drodze krótka wizyta w Izamal, zwiedzanie klasztoru Matki Boskiej Jukatańskiej. Kolacja i nocleg w Meridzie. (Trasa ok. 360 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** (kategoria lokalna) - skromne, ale wygodne. Pokoje: z reguły klimatyzowane i wyposażone w łazienki z wc, TV i telefon.
Do dyspozycji gości
restauracja i bar, a czasem także basen lub ogród.
Wyżywienie
śniadania amerykańskie (serwowane porcje, najczęściej: owoce, jajecznica, smażony bekon lub kiełbaska, pieczywo, croissant, mały pojemniczek dżemu i masła, 1 kubek soku, 1 filiżanka kawy lub herbaty) oraz obiadokolacje (serwowane porcje: zupa, drugie danie to najczęściej drób, rzadziej ryba, sałatka lub surówka lub gotowane warzywa, ziemniaki lub ryż lub tortilla, deser). W hotelach w Cancun/Riviera Maya i Acapulco serwis all inclusive (poza pierwszą rozpoczętą dobą hotelową zaraz po przylocie do Cancun).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun oraz przelot wewnętrzny na trasie Mexico City - Cancun, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę polskiego pilota w Meksyku, obsługę przedstawiciela Rainbow Tours podczas odprawy w Warszawie, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: CP, NNW, KL i bagaż).
 
Cena podstawowa nie obejmuje: napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (razem ok. 50 USD), opłat za przewodników w zwiedzanych obiektach (opłata za przewodników zależy od ilości chętnych, zazwyczaj ok. 35-40 USD), systemu Tour Guide (ok. 20 USD), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 150 USD), wycieczek lokalnych podczas objazdu (wymienione w programie) oraz innych wydatków osobistych.
  W terminach imprez rozpoczynających się w październiku 2015, po 18 marca 2016 i w kwietniu 2016 przeloty odbywać się będą do/z Mexico City (z przesiadką w jednym z portów europejskich) i program będzie realizowany odwrotnie tj. rozpoczynać się będzie od Mexico City, kończyć w Cancun, przelot wewnętrzny będzie realizowany na trasie Cancun - Mexico City.
Wizy
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.
Przelot:
Komfortowy samolot Dreamliner LOT (lot bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie Economy catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium i Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs bezpośredni).
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.5
Pilot
4.6
Transport
4.4
Zakwaterowanie
3.9
Wyżywienie
5.2
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.