Leć na narty

Zobacz ofertę

rabat do 40%
+2 % dla posiadaczy Karty Stałego Klienta

Włochy

Włochy

Andora

Andora

Francja

Francja

Japonia

Japonia - NOWOŚĆ
Narty ze zwiedzaniem

Autsria

Austria
Ski safari

Gwarancje

Włochy Samolotem

Podgląd stoku - LIVE >

Val di Sole

Val di Sole – słynna Dolina Słońca w północnych Włoszech, w której przez 256 dni w roku towarzyszy nam słoneczna pogoda! Znajduje się w zachodniej części Trydentu, między jeziorem Garda i Południowym Tyrolem. Jest jednym z najbardziej znanych i cenionych regionów narciarskich w Europie. Dolina rozciąga się na długości 50km pomiędzy trzema masywami górskimi Adamello, Grupa Brenta i Ortler, łącznie oferując 380km tras. Charakterystyka: hotele położone tuż przy stoku, słynna Madonna di Campiglio, trasy położone na lodowcu Presena gwarantujące dobre warunki narciarskie nawet na początku i pod koniec sezonu. Atrakcyjne zniżki na karnety!! Dni Polskie w Val di Sole w marcu!!

Tereny narciarskie: 900-2600 m n.p.m. + Lodowiec Presena 3069 m n.p.m.
Długość tras: 380 km (w tym połowa sztucznie naśnieżanych)
Trasy łatwe: 92 km
Trasy średnie: 230 km
Trasy trudne: 60 km
Wyciągi: 109 o łącznej przepustowości 183.300 os/godz.
Sezon narciarski: grudzień – maj

Sprawdź ofertę z regionu Sprawdź ofertę z kraju
Podgląd stoku - LIVE >

Val di Fassa

Val di Fassa – dolina położona w samym centrum Dolomitów, w Trydencie. Obejmuje aż dziewięć areałów narciarskich dysponujących najnowocześniejszymi wyciągami. Do jej niewątpliwych zalet możemy zaliczyć świetne warunki śniegowe, słoneczną pogodę, rozbudowaną i nowoczesną infrastrukturę narciarską oraz zróżnicowane poziomy trudności na szlakach. Aż 221 km tras! Możliwość zjazdu 12 kilometrową trasą z najwyższego szczytu Dolomitów – Marmolady. W pobliżu znajduje się karuzela narciarska Sella Ronda! Dolina rozciąga się pomiędzy Moeną a Canazei, w których to wieczorami z pewnością nie da się nudzić. Dolne stacje wyciągów znajdują się w wielu punktach w dolinie w tym bezpośrednio w Canazei, Campitello, Mazzin oraz Pozza di Fassa.

Tereny narciarskie: 1150-2513 m n.p.m.
Długość tras: 221 km
Trasy łatwe: 60 km
Trasy średnie: 143,5 km
Trasy trudne: 18,5 km
Najdłuższy zjazd: 9,7 km tzw. Trasą Zakochanych
Wyciągi: 80, o łącznej przepustowości 100.800 os/godz.

Sprawdź ofertę z regionu Sprawdź ofertę z kraju
Podgląd stoku - LIVE >

Val di Fiemme

Val di Fiemme – jedna z najurokliwszych dolin w łańcuchu włoskich Alp, często nazywana przedsionkiem Dolomitów. Jest to mekka narciarstwa biegowego, jak również duży ośrodek zjazdowych sportów zimowych. W skład Val di Fiemme wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavazè, Passo Rolle oraz największe Ski Center Latemar. Znajdziemy tu wszystko: stoki, na których przez cały dzień jeździć można w słońcu, stoki o północnej ekspozycji gwarantujące doskonałe warunki śniegowe, snowparki, tereny do jazdy w puchu, fantastyczne włoskie miasteczko Cavalese idealne dla tych, dla których dzień nie kończy się w momencie zamknięcia wyciągów. Pobyt w Val di Fiemme to gwarancja udanego aktywnego wypoczynku.

Tereny narciarskie: 860-2489 m n.p.m.
Długość tras: 107 km
Trasy łatwe: 38 km
Trasy średnie: 47 km
Trasy trudne: 23 km
Najdłuższy zjazd: 7,2 km
Wyciągi: 43 o łącznej przepustowości 75.600 os/godz.

Sprawdź ofertę z regionu Sprawdź ofertę z kraju

Sestriere

Najsłynniejszym ośrodkiem narciarskim w Piemoncie jest Sestriere. Miejscowość posiada zjawiskowe trasy zjazdowe oraz stoki. Sezon narciarski trwa tu od grudnia aż do kwietnia, natomiast położenie 2035 m n.p.m. oraz łagodny klimat gwarantują stale skrzący się śnieg i słoneczną pogodę. Jest to idealne miejsce do uprawiania różnych sportów zimowych, a na wszystkich gości czeka tu bogata oferta rekreacyjna i kulturalna.

Tereny narciarskie: 1357-2840 m n.p.m.
Długość tras: 400km (w tym ok. 60% tras sztucznie naśnieżanych)
Trasy łatwe: 95 km
Trasy średnie: 220 km
Trasy trudne: 85 km
Najdłuższa trasa: Fraiteve Pariol – 9 km
Wyciągi: 70 o łącznej przepustowości 113.000 os./godz.
Sezon narciarski: grudzień-marzec

Karnet:
W chwili pisania katalogu nie zostały opublikowane ceny karnetów na zimę 2017/2018. W sezonie 2015/2016 obowiązywały następujące ceny karnetów: - 196 EUR/6 dni/os. dorosła.

Sprawdź ofertę z regionu Sprawdź ofertę z kraju

Andora Samolotem

Grandvalira

Grandvalira to największy ośrodek narciarski w Pirenejach znajduje się w jednym z najmniejszych państw Europy - księstwie Andory. Sześć kameralnych miejscowości ośrodka Grandvalira – Encamp, Canillo, El Tarter, Grau Roig, Soldeu i Pas de la Casa – jest połączonych systemem nowoczesnych wyciągów. Andora zdobywa uznanie turystów z całego świata dzięki nowoczesnej infrastrukturze narciarskiej i hotelowej, doskonałym warunkom śniegowym oraz ogromnemu zróżnicowaniu tras zjazdowych.

Tereny narciarskie: 1710-2640 m n.p.m.
Długość tras: 210 km
Trasy łatwe: 98 km
Trasy średnie: 79 km
Trasy trudne: 33 km
Najdłuższy zjazd: 16 km!
Wyciągi: 64 o łącznej przepustowości 110 700 os/godz.
Sezon narciarski: grudzień – kwiecień

Francja Samolotem

Alpe d’Huez

Alpe d’Huez – miejscowość górska we francuskiej części Alp (departament Isère) w sąsiedztwie górskich masywów Ècrines oraz Grandes Rousses. Alpe d'Huez wchodzi w skład Parku Narodowego Ècrinis i Parku Krajobrazowego. Ośrodek jest bardzo duży, na jego terenie znajdują się trasy idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych nariarzy.

Tereny narciarskie: 1250-3330 m n.p.m. + Lodowiec Sarenne
Maksymalna różnica poziomów: 2080 m
Długość tras: 220 km (w tym połowa sztucznie naśnieżanych)
Trasy łatwe: 40 km
Trasy średnie: 120 km
Trasy trudne: 60 km
Najdłuższy zjazd: 16 km!
Wyciągi: 85, o łącznej przepustowości 102.000 os/godz.
Sezon narciarski: grudzień - kwiecień

Japonia Samolotem

Tokio i Dolina 5 Jezior + Nagano

Jazda na nartach po japońskich stokach to prawdziwa przygoda, którą doceni każdy! Region Nagano jest sercem spektakularnych północnych japońskich Alp. Podróż do Japonii to nie tylko zupełnie nowe wrażenia na stoku, ale i na ulicy. Tętniące życiem tokijskie ulice, wiekowe zabytki, Dolina 5 Jezior i góra Fuji… to po prostu trzeba przeżyć!

Austria Samolotem

Zillertal

Austria Zillertal - Feryjne Ski Safari - 9 dni Feryjne ski-safari - przeznaczone jest głównie dla osób ogarniętych prawdziwym narciarskim szaleństwem, które nie potrafi ą sobie wyobrazić spędzenia wolnego czasu bez wspaniałych szusów wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów. Dolina rzeki Ziller to największy i najciekawszy region narciarski w Austrii. Aż 10 ośrodków alpejskich, w tym lodowiec Tux, oferuje ponad 360 kilometrów tras zjazdowych, połączonych siecią 167 wyciągów, z których korzystanie umożliwia jeden wspólny karnet Zillertal Superskipass. Nasz autokar będzie cały czas do Państwa dyspozycji, będzie więc niepowtarzalna okazja do pojeżdżenia w kilku ośrodkach doliny, prawie codziennie w innym! Dodatkową atrakcją wyjazdu będzie autokarowa wycieczka do Schwaz lub Innsbrucka oraz krótka wizyta w Mayerhofen - najbardziej znanym kurorcie Zillertal.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.