Paryż - c'est chic!

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Last minute
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Dzielnica Łacińska • Montmartre i Moulin Rouge • Pola Elizejskie - główna ulica świata • Katedra Notre Dame • degustacja ślimaków i żab

Terminy i ceny wycieczki 6

1 571 zł
( za osobę / 6 dni )

Data wyjazdu: 17.06.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych i zwiedzanie Katedry Notre Dame, będącej najwspanialszym zabytkiem sztuki sakralnej z XII w. zachwycającym lekkością architektury oraz wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami. Następnie udamy się na spacer po Wyspie Świętego Ludwika, która była swego czasu centrum Polonii (Hotel Lambert), a obecnie nazywana jest wyspą pałacyków. Będzie wolny czas na kawę w jednej z licznych kawiarni oraz na kupno pamiątek. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - w centrum Paryża, położone najczęściej w dzielnicach nr: 9,10, 18,19,20. Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki - tylko na zapytanie!), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (3 noce), 3 śniadania, a za dopłatą możliwość wykupienia 4 obiadokolacji program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską, zestawu słuchawkowego Tour Guide oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjne ceny biletów wstępu: ok. 115 EUR, przejazdów metro i RER 10 EUR.
Fakultatywnie - wieczorny spektakl w Kabarecie Lido - słynnym teatrze rewiowym Paryża. Impreza odbywa się w miarę dostępności miejsc, przy zebraniu min. 15 osób. Całkowity koszt: 110 EUR/os.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.