Pożegnanie lata

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.9 /6 ( 8 opinii ) Last
minute
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Albania - Tirana, Kruja, Gjirokaster • Split, Trogir, Dubrovnik - perły Adriatyku • fiordy Południa Europy • Kotor • Park Narodowy Krka - kapiel przy wodospadach • słynne mosty i meczety w Bośni • Mostar i Sarajevo • Budva i Sveti Stefan - najpiękniejsze w Czarnogórze • miasto Korfu - przystanek na najpiękniejszej greckiej wyspie

Terminy i ceny wycieczki 2

05.10 - 14.10.2016 (10 dni)
2 663 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Śniadania i obiadokolacje

12.10 - 21.10.2016 (10 dni)
2 307 zł / os.

Last Minute

Wycieczka potwierdzona

Brak wyjazdu z: Katowice.


Śniadania i obiadokolacje

2 663 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 05.10.2016

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot na wyspę Korfu w Grecji samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu na Korfu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Zobaczymy Pontikonissi (Wyspę Mysią), która jest wizytówką całej wyspy, by następnie odwiedzić jej stolicę - miasto Korfu (Starówka wpisana jest na listę UNESCO). Podzielone na kilka części, jest ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Zobaczymy między innymi Stary Fort, pałac św. Michała i Jerzego, Esplanadę i ratusz miejski. Spacer słynną Liston, ulicą z arkadami, w których ulokowane są eleganckie kawiarnie, zaprowadzi nas do kościóła św. Spiridona Miracoulous, patrona wyspy. Następnie udamy się w kierunku portu, skąd popłyniemy promem w kierunku Albanii, do Sarandy. Przejazd do hotelu w okolicy Sarandy, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ *** - (9 noclegów: w hotelu położonym  na wyspie Korfu - 1, w Czarnogórze w miejscowości nad morzem - 2, w Albanii - 2, w tym w Tiranie - 1, w Neumna, terenie Bośni i Hercegowiny, w hotelu nad morzem - 1, na Kasztelańskiej lub Makarskiej Riwierze w miejscowości nad morzem - 1, w okolicach Zagrzebia - 1, w Sarajevie - 1).
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone, 2 - osobowa (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Kategoria lokana: **/***
Naszym zdaniem:Świetna lokalizacja większości hoteli  (nad morzem) daje możliwość relaksu po zwiedzaniu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym na Korfu w Grecji, powrót autokarem (wg programu), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (9 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje za wyjątkiem 1 hotelu w Tiranie, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków i napojów do obiadokolacji, , opłaty klimatycznej 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - 115 EUR.
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
5.9 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Program wycieczki
6.0
Pilot
5.8
Transport
4.8
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
5.3
Intensywność programu
6.0 Ogólna ocena

Polecam

Zachęcam i ......... polecam
Pokaż więcej »

Dodał(a): Piotr, Zaniemysl, 25.10.2014

Termin pobytu: Wrzesień 2014

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.
Logo RainbowTours