Rejs po Karaibach - Legendy Karaibów

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie śniadania + all inclusive
4.8 /6 ( 7 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Panama (Colon) - gdzie Pacyfik łączy się z Atlantykiem • Kolumbia (Cartagena de Indias) - w rytmie salsy • Curacao – kolorowe likiery • Bonaire – dziewicze rafy koralowe • Aruba – białe plaże i turkusowa woda • statek Zenith **** all inclusive - polski pilot na pokładzie statku

Terminy i ceny wycieczki 6

6 299 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 25.05.2017

Dla terminu: 25.05.2017, brak opcji przedluzeniowej

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy do Colon. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady . Po przylocie odprawa paszportowo-celna. Transfer do hotelu w okolicy Colon, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i czas wolny w Colon w Panamie, znanej głównie z Kanału Panamskiego, który umożliwia przepłynięcie z zachodu na wschód Ameryki. Transfer do portu (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy). Zaokrętowanie oraz zakwaterowanie na statku w opłaconej kabinie, czas na odpoczynek, kolacja i nocleg. Ok. godziny 15:30 statek wypływa w kierunku Cartageny de Indias.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Zenith **** - ALL INCLUSIVE Duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2013 r, należący do hiszpańskiego armatora „PullmanturCruises”. Statek składa się z 10 pokładów, ma ponad 25 m. wys. i 208 m. dł, a załoga liczy 620 osób. Statek może zabrać na pokład ok. 1800 pasażerów. Kabiny: 720 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny 2-os. z łazienkami (prysznic), w niektórych możliwe dostawki (również w postaci podwieszanych łóżek) W każdej TV, mini-sejf, suszarka do włosów oraz klimatyzacja.
- Kabina wewnętrzna bez okna - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
- Kabina zewnętrzna z oknem -wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę. W zależności od lokalizacji kabiny (pokładu) okna mają zróżnicowane rozmiary i widoki.
- Kabina zewnętrzna z balkonem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów, mini-sejf oraz balkon. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
Do dyspozycji gości: recepcja, windy, mini-galeria handlowa (dutyfree), 2 restauracje (bufet i a’la carte), 6 barów, klub nocny (dyskoteka), 24-godz. serwis kabinowy, kasyno, teatr, zewnętrzny basen ze słoną wodą wraz z brodzikiem dla dzieci, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), centrum fitness (siłownia, sauna , spa-dodatkowo płatne), mini club dla dzieci, biblioteka, salon gier, pokój do gry w karty, Internet (dodatkowo płatny). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych mile widziane stroje wieczorowe. Wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownia, wstęp do dyskoteki – bezpłatne. Usługi typu Internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne oraz markowe alkohole itp. są dodatkowo płatne.
Na statku akceptowane są wyłącznie karty kredytowe. Nie akceptowane są karty debetowe i bankomatowe.
Wyżywienie ALL INCLUSIVE: bogate, smaczne i różnorodne posiłki w formie bufetu składające się ze: śniadania, przekąsek, obiadu (lunchu), podwieczorka (teatime) oraz kolacji. Napoje z dystrybutorów: woda, kawa, herbata, soki dostępne podczas ww. posiłków. Ponadto zawiera nieograniczoną ilość lokalnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych serwowanych w wybranych barach, restauracji i w dyskotece na statku (podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów (nie butelkowane), wybrane alkohole m.in. brandy, gin, wermut, whisky, tequila, rum, wódka, likiery), smakowe kawy oraz herbaty, wybrane wina oraz piwa (alkoholowe i bezalkoholowe), różnorodne soki z wyjątkiem świeżo wyciskanych (brzoskwiniowy, jabłkowy, pomidorowy, ananasowy, pomarańczowy), Pepsi, 7up, drinki alkoholowe i bezalkoholowe. Na statku możliwość dokupienia pakietu „Premium” zawierającego wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe (łącznie z importowanymi). Dodatkowo formuła All Inclusive zawiera: wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownię, wstęp do dyskoteki Hotele: 1 rozpoczęta doba hotelowa – w Colon lub okolicy w hotelu *** ze śniadaniem w pokojach 2-os, 7 rozpoczętych dób hotelowych – na statku **** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2-os z łazienkami (opis kabin i statku j.w.)
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Colon (możliwe przesiadki), 1 nocleg w Colon w hotelu **/*** ze śniadaniem; zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych) na statku 4* armatora Pullmantur o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2 os.(możliwość dostawki) z łazienkami (opis kabin i statku j.w), korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko w Colon, all inclusive na statku wg opisu jak wyżej, opiekę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe. Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy oraz napiwków dla kierowców (ok. 85 EUR) - płatne obligatoryjnie gotówką na miejscu, wycieczki po Colon, wycieczek fakultatywnych podczas rejsu oraz innych wydatków osobistych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/rejs-po-karaibach-legendy-karaibow/zakwaterowanie-prs
 
 
 
4.8 Ocena ogólna tej wycieczki
4.4
Program wycieczki
4.6
Pilot
4.7
Transport
4.9
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
3.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.