Symbole Egiptu - Nil i Piramidy

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 105 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Rejs komfortowym statkiem po Nilu • Luksor • starożytne Teby • imponujący Karnak • świątynia bogini Izydy na wyspie File • świątynia Horusa w Edfu i Sobka w Kom Ombo • Muzeum Egipskie w Kairze • Giza - wspaniałe piramidy i Sfinks • za dopłatą - wypoczynek w słonecznej Hurghdzie

Terminy i ceny wycieczki 27

2 161 zł
( za osobę / 8 dni )
2 968 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 04.05.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 18

4.7 /6 (48 opinii )
Sea Gull
Egipt, Hurghada
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

Lotus Bay Abu Soma
Egipt, Hurghada
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU
+27 zł / za osobę 7 dni

5.3 /6 (39 opinii )
Sea Star Beaurivage
Egipt, Hurghada
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+49 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot do Hurghady w Egipcie. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po odprawie paszportowo-celnej transfer do hotelu (4* np. Grand Seas Hostmark lub podobny). Czas na odpoczynek po podróży. Kolacja.

Dzień 2

Śniadanie. Przed południem spotkanie organizacyjne, następnie czas wolny na wypoczynek i aklimatyzację. Wieczorem kolacja w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **** - (3 rozpoczęte doby hotelowe w Hurghadzie (2 na początku i 1 na końcu wycieczki) w hotelu Grand Seas Hostmark **** lub podobnym.
Do dyspozycji gości: restauracja oraz bar
Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.
Wyżywienie: śniadania oraz lunch lub kolacje (wg. opisu w programie)
Jedna noc w pociągu sypialnym - przedziały tylko 2-osobowe.Uwaga! Pociągi w Egipcie różnią się znacznie od tych europejskich, dlatego też należy być przygotowanym na pewne niewygody i nie zawsze najczystsze warunki podróżowania.
Rejs po Nilu statkiem **** - (3 rozpoczęte doby hotelowe).
Do dyspozycji gości: restauracja, bar, mały basen oraz leżaki
Kabiny: wygodne i klimatyzowane, 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką i wc.
Wyżywienie: śniadania, lunche i kolacje. Za dopłatą wersja All Inclusive na statku: w tym lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (soki, woda, napoje gazowane) serwowane w głównym barze, najczęściej od 10.00 - 22.00. Uwaga!!! Napoje podawane są w plastikowych kubkach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Hurghady, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych: 3 rozpoczęte doby hotelowe w Hurghadzie (hotel 4* np. Grand Seas Hostmark lub podobny, 2 na początku i 1 na końcu wycieczki), 1 rozpoczęta doba hotelowa w pociągu sypialnym z Asuanu do Kairu, 3 rozpoczęte doby hotelowe na statku. Wyżywienie: śniadania i kolacje w hotelach oraz śniadania, obiady i kolacje na statku; transfery klimatyzowanym autokarem, nocny pociąg sypialny z Asuanu do Kairu (kolacja i śniadanie w pociągu; przedziały tylko 2 os.), obsługa polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opieka polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant standard (KL, NNW i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej (płatna na lotnisku ok. 25 USD), dewizowej części na realizację programu: kosztów biletów wstępu, zestaw słuchawkowy podczas zwiedzania muzeum w Kairze (ok. 2 USD) usług lokalnych przewodników, bagażowych, kierowców itp. (łącznie ok. 210 USD płatne obligatoryjnie na miejscu), napojów do obiadokolacji oraz wycieczek fakultatywnych (ceny w programie).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/symbole-egiptu-nil-i-piramidy/zakwaterowanie-egk
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.2
Transport
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.