Szkocja - wzgórza walecznych serc

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.6 / 4 opinii Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Glasgow - największa metropolia na północy wyspy • Jedburgh Abbey i Melrose Abbey - średniowieczne opactwa • Edynburg - stolica królestwa ze słynnym zamkiem na skale • region Pitlochry - kraina wybornej whisky • Nessie - potwór z Loch Ness, który rozsławił Szkocję • Wyspa Skye i Eilean Donan Castle - najbardziej malowniczy zamek królestwa • Glencoe, czyli „Dolina Łez” - filmowe scenerie i krwawa historia

Terminy i ceny wycieczki 4

23.06 - 29.06.2016 (7 dni)
4 115 zł / os.

Promocja:  Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Śniadania

21.07 - 27.07.2016 (7 dni)
4 251 zł / os.

Promocja:  Last Minute

Wycieczka potwierdzona


Śniadania

04.08 - 10.08.2016 (7 dni)
3 980 zł / os.

Promocja:  Promocja 37%

Wycieczka potwierdzona


Śniadania

18.08 - 24.08.2016 (7 dni)
3 980 zł / os.

Promocja:  Promocja 37%

Wycieczka potwierdzona


Śniadania

4 115 zł
( za osobę / 7 dni )

Data wyjazdu: 23.06.2016

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Edynburga lub Glasgow. Po przylocie przejazd na zwiedzanie dwóch opactw będących świadkami wielowiekowego konfliktu Szkocji i Anglii. Opactwa w Jedburghu i Melrose uznawane są za jedne z najważniejszych obiektów sakralnych Szkocji i stanowią ważne obiekty na mapie turystycznej kraju. Przejazd do hotelu w okolicach Edynburga, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 260 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Stirling - miasta zbudowanego wokół leżącego na wulkanicznej skale zamku Stirling Castle. Powrót do Edynburga i zwiedzanie miasta, będącego stolicą Szkocji od XV w., którego średniowieczne Stare Miasto i georgiańskie Nowe Miasto zostały włączone na listę dziedzictwa UNESCO. Spacer po mieście: Royal Mile (główna ulica starego miasta) łącząca pałac Hollyroodhouse (oficjalna rezydencja brytyjskich monarchów w Szkocji) z zamkiem Edinburgh Castle (insygnia królewskie i Kamień Przeznaczenia), katedra St. Giles, ulice Cowgate i Grassmarket, George Street i Princess Street, imponujące budynki Register House oraz Royal Bank of Scotland. Czas wolny. Powrót do hotelu w okolicach Edynburga, nocleg. (Trasa ok. 120 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ** / *** wygodne położone poza centrum miast. Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Warszawa - Edynburg - Warszawa z przesiadką w jednym z portów europejskich, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem, zakwaterowanie w hotelach (5 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania kontynentalne, opiekę pilota, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, napiwku dla kierowców - ok. 133GBP
4.6 Ocena ogólna tej wycieczki
4.5
Program wycieczki
4.1
Pilot
5.1
Transport
4.1
Zakwaterowanie
3.4
Wyżywienie
3.9
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.