Siam Bayshore

Lokalizacja Pattaya/Jomtien
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Tajlandia - Jomtien, Pattaya lub Koh Samet - wczasy
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 46 opinii )
Dobrej klasy hotel z bogatym wyposażeniem i infrastrukturą, od kilku lat ceniony przez naszych gości. Znakomita jakość za umiarkowaną cenę.

Terminy i ceny wycieczki 3

Oferta niedostępna w terminie 14.01.2017

Informacje dodatkowe

Położenie
Wygodny i stylowy hotel zlokalizowany jest na południowym skraju zatoki Pattaya, położony w rozległym i dobrze utrzymanym tropikalnym ogrodzie. Do centrum miejscowości zaledwie kilka kroków spacerem. Tuż przy hotelu znajduje się molo, z którego odpływają kilka razy dziennie łodzie na wyspę koralową Koh Lan (przejazd ok. 30-40 THB).
Plaża
Obiekt oddzielony od plaży ulicą z niewielkim ruchem.
Uwaga: aktualnie trwają prace rekonstrukcji plaży w mieście Pattaya.
Przewidywany termin zakończenia prac to pierwsza połowa 2017 roku.
Do dyspozycji gości
Hotel składa się z kilkunastu niskich połączonych ze sobą pawilonów hotelowych. Recepcja, kawiarnia, restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej Camillo, restauracja tajska, restauracja z kuchnią chińską i owocami morza, restauracja z daniami z grilla, snack bar przy basenie, lobby bar, sklep z pamiątkami i kiosk z prasą. W ogrodzie 2 baseny i 2 brodziki z tarasami do opalania, bezpłatne parasole przeciwsłoneczne, leżaki i ręczniki kąpielowe. Ponadto w hotelu sala fitness, strzałki, tenis stołowy, bilard (płatny) i korty tenisowe (oświetlenie i wypożyczenie rakiet za opłatą). Masaż tajski dodatkowo płatny. Niedaleko hotelu jest tor gokartowy.
Pokoje
Przestronne i stylowo urządzone pokoje standardowe 2 - osobowe (typu deluxe, możliwość dostawki) z łazienką i wc. W każdym pokoju klimatyzacja, TV-sat (także płatne kanały filmowe), mini-bar (korzystanie - dodatkowo płatne), sejf, czajnik, telefon, suszarka do włosów oraz balkon lub taras.
Wyżywienie
Śniadanie w formie bogatego amerykańskiego bufetu.
Internet
W lobby hotelowym i wszystkich pokojach - bezpłatny internet Wi-Fi.
Kategoria lokalna
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Tajlandii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli oraz innych wydatków osobistych.
Przelot
Komfortowy samolot Dreamliner LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Paszport
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.

7+7Istnieje możliwość łączenia tygodniowego wypoczynku w jednym hotelu (np. na Koh Samed) z wypoczynkiem podczas drugiego tygodnia w innym obiekcie (np. w Pattayi). W tym celu proszę o kontakt z działem helpdesk.
 
 
 
4.8 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Pokój
5.6
Wyżywienie
5.5
Obsługa hotelowa
5.0
Rezydent
4.5
Położenie i okolica
1.9
Plaża
4.2
Sport i rozrywka
2.9
Atrakcje dla dzieci

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.