Wielka azjatycka przygoda

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.5 /6 ( 91 opinii )
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Bangkok i Szmaragdowy Budda • Angkor Wat i dżungla • niesamowita Zatoka Ha Long • Ho Chi Minh City i Hanoi • partyzanckie tunele Cu Chi

Terminy i ceny wycieczki 18

05.11 - 20.11.2016 (16 dni)
8 400 zł / os.

Promocja 38%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

12.11 - 27.11.2016 (16 dni)
7 962 zł / os.

Promocja 39%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

19.11 - 04.12.2016 (16 dni)
7 779 zł / os.

Promocja 42%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

26.11 - 11.12.2016 (16 dni)
7 886 zł / os.

Promocja 37%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

03.12 - 18.12.2016 (16 dni)
7 722 zł / os.

Promocja 39%

Wycieczka potwierdzona


Wg programu imprezy
Śniadania

8 400 zł
( za osobę / 12 dni + 4 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 05.11.2016

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 14

Cholchan Pattaya Resort
Tajlandia, Pattaya/Jomtien
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

0 zł / za osobę 4 dni

A-One Star Hotel
Tajlandia, Pattaya/Jomtien
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

+73 zł / za osobę 4 dni

Asia Pattaya
Tajlandia
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE

+139 zł / za osobę 4 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady . Wylot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) do Bangkoku.

Dzień 2

Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele klasy ***, należy jednak pamiętać, że w Kambodży i Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.
Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny).
Uwaga! Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka  na ogół w formie łóżka polowego lub rozkaładanej kanapy).
Część pobytowa Hotele: patrz opisy przy imprezie Tajlandia - wczasy (Jomtien/Pattaya i Koh Samet).
Do dyspozycji gości
w hotelach recepcja, restauracja, bar
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa), przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Haiphong oraz Hanoi - Bangkok, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, śniadania i kolacje lub tylko śniadania (według programu), opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Polsce, opiekę pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
  Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 200 USD + bilet do Angkor Wat, aktualnie ok. 20 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wiz: kambodżańskiej i wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowe opłaty za pośrednictwo wizowe zostały doliczone do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 280 zł, opłata za wizę kambodżańską - 180 zł).
Wizy
Wiza wietnamska i kambodżańska

W celu uzyskania kompletu wiz na imprezę TKV należy najpóźniej na 3 tygodnie przed wylotem przesłać do Działu Wiz Rainbow następujące dokumenty:
- Wypełniony wniosek wizowy wietnamski
(do pobrania z Travelli – Komunikaty – Wietnam - Nowy formularz wizowy do Wietnamu),
- Paszport (MUSI BYĆ WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY ZAKOŃCZENIA IMPREZY !) – co najmniej 3 wolne strony,
- 1 zdjęcie paszportowe (kolorowe, aktualne).
Dodatkowe drugie zdjęcie należy wziąć ze sobą do wizy kambodżańskiej.
Przy zakładaniu rezerwacji należy poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu.

W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 22 290 43 87 lub mailowy: wizy@rainbowtours.pl
Dział Wiz pracuje: pn. - pt. w godzinach 10.00 - 18.00

Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.  
Przelot:
Komfortowy samolot Dreamliner LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner,  LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).
 
Waluty:
Zaleca się zabranie dolarów amerykańskich, chociaż można również wymieniać euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny) UWAGA! W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów). W
Kambodży USD jest oficjalnym środkiem płatniczym. Wymiana innych walut jest konieczna na USD lub lokalną walutę (riel) i nie jest to korzystne.
Uwaga!
- Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.
 
Telefony:Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczność wystąpienia o uruchomienie roamingu na Wietnam.
5.5 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.4
Transport
5.4
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.7
Intensywność programu
5.5 Ogólna ocena

Piękna azja

Polecam tą wycieczkę

Pokaż więcej »

Dodał(a): Puzik, 04.05.2016

Termin pobytu: Luty 2016

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.
Logo RainbowTours