Wielkoruskim Szlakiem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.0 /6 ( 20 opinii )
Psków i ikony • Nowogród Wielki i sobory • Moskwa i Kreml • Włodzimierz i Złote Wrota • Suzdal i Stara Ruś • Siergijew Posad i Ławra • Stary i Nowy Arbat • klasztor i cmentarz Nowodziewiczy • Wilno i starówka

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Wieczorem przyjazd na Łotwę do hotelu w Daugavpils. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 600 km (z Warszawy).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Rosji. Po południu przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Przyjazd do Pskowa - zwiedzanie kremla z soborem św. Trójcy kryjącym największy na świecie ikonostas. Czas wolny. Wieczorem przyjazd do hotelu w Nowogrodzie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 500 km.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Daugavpils/Rezekne - 2, Nowogród - 1, Moskwa - 4).
Pokoje
1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane.
Wizy
Paszport i wiza: do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza; w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy; prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania); 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami; informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx; w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy); w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt; brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU; w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz; instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów wizy rosyjskiej (80 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, obiadokolacji w Daugavpils i Nowogrodzie, obiadu w Wilnie (koszt pakietu świadczeń 120EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wielkoruskim-szlakiem/zakwaterowanie-wsz
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
4.9
Program wycieczki
4.3
Pilot
4.6
Transport
5.4
Zakwaterowanie
4.9
Wyżywienie
5.2
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.