Złoty Trójkąt i Bollywood

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.1 /6 ( 30 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
• Delhi i Brama Indii • Jaipur i wjazd do Fortu Amber na słoniach • mauzoleum Taj Mahal • zespół architektoniczny Fatehpur Sikri z listy Unesco • obserwatorium astronomiczne Jantar Mantar • Bombaj - stolica Bollywood

Terminy i ceny wycieczki 3

4 602 zł
( za osobę / 9 dni )

Data wyjazdu: 29.01.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

12:10 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot lotem rejsowym na trasie Warszawa - New Delhi, z przesiadką w Dubaju.
14:40 Wylot z Warszawy.
22:25 Przylot do Dubaju.
04:35 Wylot z Dubaju. Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

09:25 Przylot do New Delhi, po odprawie wizowo-paszportowej transfer do hotelu na śniadanie (skromny hotel ***, położony poza centrum). Następnie zwiedzanie Delhi. W programie m.in. Złota Świątynia sikhijska, grobowiec Humayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal). Z zewnątrz zobaczymy budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Kolejno udamy się pod India Gate - słynną bramę Indii. Po południu zwiedzanie Starego Delhi: z zewnątrz obejrzymy monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahjahana (przez lata służący jako koszary), zwiedzimy największy w Indiach Północnych meczet Jama Masjid oraz Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 40 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Zakwaterowanie w hotelach *** wg kategorii lokalnej. 8 rozpoczętych dób hotelowych: New Delhi (2), Jaipur (2), Agra (1), Bombaj (2), 1 noc w pociągu. Możliwe dostawki (najczęściej łóżka polowe), klimatyzacja i/ lub wiatrak przysufitowy w pokojach. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, w pociągu kolacja w formie pakietu podróżnego.
Wizy
Wiza Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie Travella i kosztuje 290 zł/ os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym Travella najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie we własnym zakresie, wtedy cena imprezy, będzie pomniejszona o koszty wizowania. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot liniami rejsowymi Warszawa - New Delhi, Bombaj - Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, 8 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/os./dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
 
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 195 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD) oraz wycieczek lokalnych.
 
Wycieczki lokalne: Galta (ok. 15 USD), teatr w Agrze (ok. 35 USD), slumsy (ok. 20 USD).
  Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.04.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach.
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.0
Transport
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
4.7
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.