Plac Hiszpański, Sewilla

Malaga

Granada

Alhambra

Malaga

Malaga

Gibraltar

Puerto Banús

Cabo de Gata

Andaluzja

Andaluzja

Typowe hiszpńskie stroje

Tapas

Andaluzyjska lista przebojów

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.6 /6 ( 9 opinii )
Południe Hiszpanii - Costa Almeria i Costa del Sol - Największa gotycka katedra świata oraz Plac Hiszpański w Sewilli - Granada i Alhambra na tle gór Sierra Nevada - malarstwo Pablo Picasso i Malaga - Gibraltar z widokiem na Afrykę - poszarpane wybrzeże parku naturalnego Cabo da Gata - Nijar - Guadix - miasto troglodytów i domy w jaskiniach - komfortowe 4* hotele hiszpańskiej sieci hotelowej Playa podczas całego objazdu - możliwość przedłużenia pobytu na Costa del Sol.

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa Almeria lub Costa Tropical.

Dzień 2

Po śniadaniu wycieczka do Parku Naturalnego Cabo da Gata – Nijar, jest to najdłuższy pas wybrzeża Andaluzji będący pod ochroną, znany z wielu wulkanicznych formacji skalnych oraz pustynnego klimatu. Liczne zatoki i dzikie plaże, a także białe miasteczka to również wizytówki parku. Na koniec wycieczki spacer po jednym z najładniejszych białych miasteczek tej części wybrzeża – Mojacar. Nocleg na wybrzeżu Costa Almeria lub Costa Tropical.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **** sieci Playa: na Costa Almeria (jeden z wymienionych): Playadulce, Playasol, Playacapricho, Playalinda; na Costa del Sol i Costa Tropical (jeden z wymienionych): Marbella Playa, Playabonita, Almunecar Playa, Playacalida, Pokoje dla max 3 osób przy czym w pokoju znajdują się maksymalnie 2 łóżka małżeńskie i nie będzie możliwości wstawienia dodatkowych łóżek. W hotelu, restauracja, bar, basen. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji. Szczegółowy opis hoteli w sekcjach: Costa Almeria – pobyty i Costa del Sol – pobyty.
Wyżywienie
Śniadania w formie bogatego bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Costa del Sol opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: pozostałych posiłków, biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, pozostałych posiłków, wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 150 EUR (płatne obligatoryjnie jako pakiet u pilota na miejscu). W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/andaluzyjska-lista-przebojow/zakwaterowanie-ha2
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.6

Ocena ogólna tej wycieczki

5.6
Program wycieczki
5.7
Pilot
5.2
Transport
5.1
Zakwaterowanie
5.6
Wyżywienie
5.1
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.