Argentyńskie tango i samba Rio de Janeiro

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 /6 ( 39 opinii )
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Buenos Aires • Foz do Iguacu oraz Puerto Iguacu • Cataratas do Iguacu - największe wodospady na świecie • Paraty - kolonialna perełka na Zielonym Wybrzeżu • Rio de Janeiro - słoneczne plaże, samba i futbol • karnawał 2018 w sercu Rio de Janeiro • 8-metrowy pomnik Chrystusa Zbawiciela

Terminy i ceny wycieczki 13

11 449 zł
( za osobę / 11 dni )

Data wyjazdu: 08.03.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Rio de Janeiro. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa , a następnie transfer do Paraty. Miasto, które leży w pasie tzw. Zielonego Wybrzeża, jest doskonałym przykładem wspaniale zachowanej architektury kolonialnej - kręte, brukowane uliczki, bielone domki i maleńkie kościółki podkreślają dawny charakter miasteczka. Niegdyś Paraty było jednym z najważniejszych portów eksportujących złoto do Portugalii. Z czasem zapomniane, zachowało niepowtarzalny, autentyczny, brazylijski, klimat. Paraty również słynie z cachaçy, wódki z trzciny cukrowej na bazie której przygotowuje się brazylijskiego drinka caipirinhę. Paraty jest wspaniałym miejscem na odpoczynek. Po zakwaterowaniu czas wolny na spacer po miasteczku i zakup lokalnych pamiątek w uroczych, oryginalnych sklepikach (hamaki, papryczki, przetwory z owoców). Obiadokolacja i nocleg w Paraty w pousadzie. Wieczorem można wybrać się na plac główny do jednej z knajpek i skosztować caipirinhi, wsłuchując się w cudownie brzmiącą bossa novę. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 2

Po śniadaniu leniwe przedpołudnie. Dla chętnych, jako opcja, rejs szkunerem po turkusowych wodach Zatoki Paraty (dodatkowo płatne ok. 70 USD). Około południa wykwaterowanie, przejazd do Angra dos Reis, przeprawa na wyspę Ilha Grande. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele:
- w Angra dos Reis lub na wyspie Ilha Grande *** (1 rozpoczęta doba hotelowa)
- w Buenos Aires hotel *** (2 rozpoczęte doby hotelowe)
- w Foz do Iguaçu hotel *** (2 rozpoczęte doby hotelowe)
- w Paraty hotel lub pousada *** (1 rozpoczęta doba hotelowa)
- w Rio de Janeiro hotel *** (5 lub 4 rozpoczęte doby hotelowe) - położony ok. 100 - 300 m od Copacabany lub Ipanemy (w terminie karnawałowym możliwe zakwaterowanie w hotelu 100 - 300 m od plaży Flamengo)Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Rio de Janeiro oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii i Argentynie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 160 USD + ok. 50 USD na napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/argentynskie-tango-i-samba-rio-de-janeiro/zakwaterowanie-arg
Wyloty Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).  
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
4.8
Program wycieczki
5.3
Pilot
4.9
Transport
4.8
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
3.5
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.