Cesarskie Miasta

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 478 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Rzymskie miasto Volubilis • Rabat - nowoczesność i średniowiecze • Meknes - marokański Wersal • Casablanca • tajemnicza medyna w Fezie • Marrakesz - czerwone miasto • dla chętnych tydzień pobytu w Agadirze!

Terminy i ceny wycieczki 29

2 338 zł
( za osobę / 8 dni )
2 957 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 27.10.2017

Dla 8 dni brak powrotu do: Katowice.
Cena z powrotem do: Warszawa
Dla 15 dni brak powrotu do: Katowice.
Cena z powrotem do: Warszawa

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 17

4.1 /6 (34 opinii)
Club Al Moggar
Maroko, Agadir
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

4.8 /6 (2 opinie)
Oasis
Maroko, Agadir
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+55 zł / za osobę 7 dni

4.8 /6 (6 opinii)
Tivoli
Maroko, Agadir
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+73 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowa i transfer do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu udamy się na wzgórze, na którym znajdują się ruiny szesnastowiecznej kazby; ze szczytu widać przepiękną panoramę Agadiru. Następnie przejazd z Agadiru przez malownicze góry Atlasu Wysokiego do Marrakeszu gdzie dotrzemy wczesnym popołudniem. Marrakesz zwany czerwonym miastem, uznawany jest za jedno z najatrakcyjniejszych miast Maroka. W programie zwiedzania: bazar (suk), znany z wyrobów miejscowego rzemiosła, meczet Koutoubija z XII wieku, meczet i medresa (szkoła koraniczna) Ali ben Jusufa, pałac Bahia. Podczas zwiedzania miasta krótka wizyta w zielarni berberskiej. Wieczorem udamy się na plac Dżamaa el Fna, który jest wpisany na listę Światowego dziedzictwa UNESCO; życie tam tętni przez całą dobę (m.in. zaklinacze węży, połykacze ognia, treserzy małp, przenośne garkuchnie). Czas wolny, a następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 270 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele ***/ **** - (7 rozpoczętych dób hotelowych).

Pokoje: 2-, 3 - osobowe z łazienkami i wc.

Do dyspozycji gości: w hotelach z reguły restauracja, bar, kantor.

Wyżywienie: wg programu.

Kategoria lokalna: ***/****
Uwaga! Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Agadirze lub o drugą wycieczkę objazdową - Maroko Magiczne Południe. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej propozycji w katalogu "Wypoczynek - Maroko" i w systemie rezerwacyjnym.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym na wybranej trasie (z opłatą lotniskową), transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Maroka, 7 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach *** lub ****, 7 śniadań i 7 obiadokolacji, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, kosztów lokalnych przewodników, napiwków dla bagażowych oraz zestawu słuchawkowego Tour Guide System  (łącznie ok. 74 EUR płatne obowiązkowo na miejscu), napojów do kolacji oraz innych wydatków osobistych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/cesarskie-miasta/zakwaterowanie-mrt
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.4
Transport
4.6
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.