Dookoła Hiszpanii

5.1/6 (330 opinii)
Pomnik torreadora walczącego z bykiem przed areną Las Ventas w Madrycie.
Galeria (30)
Katedra w Sewilli i drzewo pomarańczowe.
Kieliszek sangrii i hiszpańska flaga na stole w restauracji.
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Dookoła Hiszpanii

5.1/6 (330 opinii)

Intensywność programu

5.2

Pilot

5.3

Program wycieczki

5.4

Transport

5.0

Wyżywienie

4.2

Zakwaterowanie

4.7

Zdjęcia klientów

Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

210

Hiszpania w pigułce

Małgorzata Bogumiła, Siedlce 21.10.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

Niezapomniana podróż po pięknej i słonecznej Hiszpanii. Kraj zachwycił nas nie tylko wspaniałą historią, architekturą, ale przede wszystkim otwartością i uprzejmością mieszkańców. Wycieczkę polecam zwłaszcza tym, którzy tak jak my chcą zobaczyć jak najwięcej i nie straszne są im pobudki wcześnie rano, ani kilometry do przebycia  Szczególnie w pamięć zapadła nam niesamowita katedra w Kordobie, Plaza de Espana w Sewilli, perełki architektoniczne w Barcelonie oraz przepiękna Alhambra. Godny polecenia jest również wieczór Flamenco, który pozwolił nam zapoznać się z tą częścią kultury nierozerwalnie kojarzonym z Hiszpanią. Chciałybyśmy również podziękować wspaniałej pilotce p. Anecie, która swoim zaangażowaniem, umiejętnościami organizacyjnymi i wiedzą zachęciła nas do powrotu w przyszłości do tego wspaniałego kraju.

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

51

Wycieczka wspaniała na szóstkę.

Antonina, Chorzów 15.07.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parze

Wspaniała wycieczka pozwalająca poznać Hiszpanię w pigułce.Oszałamiająca Andaluzja z cudowną przyrodą i najpiękniejszą na świecie architekturą,Madryt z najważniejszymi turystycznie punktami,Barcelona z jej flagowymi miejscami i piękna choć mało reklamowana Walencja.Takiej wycieczki potrzebowaliśmy a czasami długie przejazdy pozwoliły nam obejrzeć suchy interior kraju co jest równie poznawcze.Gorąco polecamy ludziom ciekawym świata.

Pokaż więcej opinii (328)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem