Egipt - Marsa Alam Holiday Tour

4.2/6 (9 opinii)
Egipt - Marsa Alam Holiday Tour
Galeria (19)
Egipt - Marsa Alam Holiday Tour
Egipt - Marsa Alam Holiday Tour
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu

4.4

Pilot

4.8

Program wycieczki

4.3

Transport

4.6

Wyżywienie

3.6

Zakwaterowanie

4.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

Zdjęcia klientów (19)

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

2

Wycieczka Marsa Alam - polecam

Paula, - 13.05.2025 | Termin pobytu: marzec 2025

Ta wycieczka to prawdziwa podróż marzeń! Każdy dzień był perfekcyjnie zaplanowany, oferując niezapomniane wrażenia – od magicznego Luxoru, przez relaks nad Morzem Czerwonym, aż po nurkowanie i oglądanie rafy koralowej na własne oczy. Zachwyciło mnie połączenie zwiedzania starożytnych zabytków z czasem na odpoczynek i przygodę. Wycieczki fakultatywne były różnorodne i dostępne dla każdego, a lokalni przewodnicy pełni pasji. Cała organizacja stała na najwyższym poziomie, czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Wysoki standard hotelu, konsultantka mówiąca po polsku, która pomogała kiedy tylko była taka potrzeba. Dodatkowo przy okazji wycieczek fakultatywnych hotel przygotowywał prowiant na ten dzień. To wyjazd, który na długo pozostanie w mojej pamięci – zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę! Zdecydowanie spełnienie marzeń z dzieciństwa o odwiedzeniu słynnego Egiptu.

5.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

0

Objazd Mars Alarm

Ewa 28.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025

Ogólnie było bardzo fajnie jeździłam kładłem ,dżipem ,oglądałam zachód słońca,ale najfajniejsza wycieczka to relaks w głąb morza ja nie potrafię pływać ale też popłynęła m oglądać delfiny i żółwie było trochę adrenaliny.wszystkiego spróbowałam podjechałam sama nie znając języka angielskiego ale grupa była bardzo fajna na pewno jeszcze się wybiorę doEgiptu

Pokaż więcej opinii (7)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem