Egzotyka Light - Oman

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Wycieczka samolotem
Maskat - zabytki stolicy Omanu ● Meczet sułtana Qaboosa ● Pałace sułtanatu Omanu ● Nizwa - potężny fort w oazie ● Wielki Kanionu Omanu ● zamki w Bahli i Dżabrin ●wypoczynek w wybranym hotelu w okolicy Maskatu / nad morzem (4 noce) ● opcjonalnie tydzień wypoczynku w Omanie

Terminy i ceny wycieczki 19

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 6

Majan Continental Hotel
Oman
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 4 dni

ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 11 dni

Ramee Guestline
Oman
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +296 zł / za osobę 4 dni

DOPŁAĆ TYLKO  +814 zł / za osobę 11 dni

Millenium Resort Mussanah
Oman
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +380 zł / za osobę 4 dni

DOPŁAĆ TYLKO  +1 045 zł / za osobę 11 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 lub 3 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot do Omanu (lotnisko w Maskacie; możliwe międzylądowanie). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Maskacie (lub okolicy). Zakwaterowanie i nocleg. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji w hotelu.

Dzień 2

Po późnym śniadaniu zwiedzanie stolicy kraju, Maskatu. Objazd panoramiczny miasta podczas którego sfotografujemy słynną Operę Królewską, najbardziej uznaną w regionie. Następnie przejedziemy promenadą do jednej z najładniejszych dzielnic Maskatu – Muttrah, przy której zlokalizowane są największe butiki i markowe sklepy, po czym udamy się na lokalny souk, obfitujący w rozmaite produkty od warzyw, owoców i przypraw po skóry, biżuterię, perfumy i dywany. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Starym Mieście – po drodze obejrzymy z zewnątrz portugalskie forty Dżalali i Mirani, podejdziemy też pod Pałac Sułtana Kasr Al-Alam. Następnie odwiedzimy słynne muzeum Bait Al-Zubair ze zbiorami przedstawiającymi kulturę i dziedzictwo Omanu. Czas wolny na spacery promenadą lub indywidualne zwiedzanie miasta. Powrót na nocleg w hotelu w Maskacie lub okolicy; obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 100 km) Dla chętnych (dodatkowo płatna ok. 45 USD) fakultatywna wycieczka „Muscat by night" z przysmakami z grila serwowanymi na plaży i muzyką.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora podczas objazdu (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (4 rozpoczęte doby hotelowe).
Pokoje podczas objazdu: wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (3) a za dopłatą 2 posiłki wg programu (zamiennie: kolacja lub obiad) – bufet lub zestawy do stolików (napoje dodatkowo płatne).
Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu. Proponowane hotele podczas pobytu (pełne opisy w katalogu pobytowym – Oman).
Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. Przy wjeździe do Omanu wymagana jest wiza. Oferujemy możliwość wizowania do Omanu za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem rejsowym Warszawa lub Kraków – Dubaj – Maskat; Maskat – Dubaj – Warszawa lub Kraków, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu: podczas objazdu (3 rozpoczęte doby hotelowe: Maskat (2) Nizwa (1) oraz w wybranym hotelu podczas pobytu - (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienie: śniadania (3) oraz posiłki jak w opisie wybranego hotelu podczas pobytu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty wyjazdowej ok. 20 USD/os.,  obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 140 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej; płatne na miejscu) i innych wydatków osobistych.  Możliwość dopłaty do 2 obiadokolacji (dzień 2 i 3).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Omanie trwa od 07.11.2019 do 16.04.2020.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon