Egzotyka Light – Oman

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Wycieczka samolotem
Salala - ogrody Półwyspu Arabskiego ●plaża Mughsail - oceaniczny gejzer ● Szlak Kadzidlany ● wypoczynek w wybranym hotelu nad morzem (4 noce)

Terminy i ceny wycieczki 15

4 241 zł
( za osobę / 4 dni + 11 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 08.12.2017

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 9

Beach Resort Salalah
Oman, Salalah
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
0 zł / za osobę 11 dni

Intercity Hotel Salalah
Oman, Salalah
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
+343 zł / za osobę 11 dni

Hilton Resort Salalah
Oman, Salalah
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+571 zł / za osobę 11 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Omanu (lotnisko w Salali). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Salali. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Salali lub okolicy (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji).

Dzień 2

Po śniadaniu wyruszymy na zwiedzanie Salali, stolicy regionu Dhofar, znanej z wszechobecnej egzotycznej zieleni. Zaczniemy od foto-postoju przy architektonicznej ikonie miasta - meczecie Sułtana Kabusa, do którego dojedziemy mijając bujne ogrody miejskie. Odwiedzimy także pałac Al Husn oraz orientalny, bajecznie kolorowy targ - souk Al Haffah (czas na zakupy). Powrót do hotelu w Salali lub okolicy; obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 50 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Salali lub okolicy podczas objazdu (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (4 rozpoczęte doby hotelowe).
Pokoje
wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie
Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (3) oraz za dopłatą obiadokolacje (2) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych; napoje do kolacji dodatkowo płatne.  Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu.
Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W Omanie obowiązują wizy, które wystawiane są po przylocie na lotnisku.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu: podczas objazdu (3 rozpoczęte doby hotelowe w Salali lub okolicy) oraz w wybranym hotelu podczas pobytu (4 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienie podczas części objazdowej: śniadania (3); podczas pobytu posiłki jak w opisie wybranego hotelu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu i pobytu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na miejscu : wiza do Omanu na mniej niż 10 dni ok. 17 USD, powyżej 10 dni 57 USD; obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 55 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej; płatne obligatoryjnie na miejscu) i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji podczas części objazdowej (2) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.