Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.7 /6 ( 15 opinii )
Colombo - barwna metropolia • sierociniec dla słoni • Safari w parku Minneriya • Świątynia Zęba w Kandy • Matale - ogród przypraw • malowidła jaskiniowe w Sigiriyi i Dambulli • plantacje herbaty • wypoczynek na Malediwach

Terminy i ceny wycieczki 13

Oferta niedostępna w terminie 28.02.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Międzylądowanie techniczne w Bahrajnie (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem, przejazd do Pinnawali. Czas i pokoje (kilka dla całej grupy) na odświeżenie się po podróży (do bagażu podręcznego należy zapakować ubranie na przebranie i podstawowe kosmetyki, nie będzie dostępu do bagaży w luku autokaru). Następnie odwiedzimy sierociniec dla słoni w Pinnawali, gdzie nowy dom znalazły zwierzęta porzucone przez swoje stada lub zranione. Będziemy także świadkami codziennej kąpieli słoni w pobliskiej rzece Ma Oya. Obiadokolacja w hotelu w ok. Polonnaruwy. (Trasa ok. 230 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora - (4 rozpoczęte doby hotelowe).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV.

Część pobytowa
Hotele - (5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych) zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Malediwach”, 1 ostatni nocleg na - Sri Lance w Colombo lub okolicy.
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow Tours. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, 4 rozpoczęte doby hotelowe podczas objazdu, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych, 1 ostatni nocleg na - Sri Lance w Colombo lub okolicy, wyżywienie jak w opisie hotelu, transfery: klimatyzowanym autokarem oraz łodzią motorową, wodolotem lub awionetką na Malediwach, opiekę polskiego pilota (na Malediwach anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego agenta), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 215 USD, płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych, podatku turystycznego na Malediwach ok. 6 USD/os./dzień.
Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 28.02.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Masaż ayurwedyjski Ayurweda - jako koncepcja zdrowia i terapii jest uznawana przez Światową Organizację Zdrowia. Narodziła się w Indiach w starożytności, a na Sri Lance jest niezwykle popularna i stosowana w codziennym życiu. Do masaży wykonywanych tą techniką stosowane są specjalne olejki na bazie unikatowych mieszanek ziół. Masaż trwa ok. 1 godz., obejmuje głowę i całe ciało. Cena ok. 40 USD.
 
 
 
4.7 Ocena ogólna tej wycieczki
4.7
Program wycieczki
5.1
Pilot
3.9
Transport
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
3.4
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.