Kandahar

Lokalizacja Alpe d'Huez
Rodzaj wycieczki Narty
Wycieczka Francja - Alpe D' Huez
Wyżywienie Bez wyżywienia
5.5 /6 ( 2 opinii )
Bardzo wygodne studia, chętnie wybierane przez naszych stałych Klientów. Gorąco polecamy ze względu na idealne położenie, blisko miasta, praktycznie na stoku i blisko atrakcji sportowych.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Informacje dodatkowe

Położenie
Rezydencja Kandahar położona jest 40 m do najbliższego wyciągu narciarskiego oraz tuż obok centrum kurortu. W pobliżu (ok 200 m) sklepy, restauracje, bary, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, sklepy sportowe. Nieco dalej w Pałacu Sportu znajdziemy basen, lodowisko, wewnętrzne korty tenisowe i wszelkiego rodzaju boiska sportowe.
Do dyspozycji gości
W budynku apartamentowca mieści się recepcja otwarta tylko w wyznaczonych godzinach, przechowalnia nart i bagażu oraz windy.
Pokoje
Studio 2,3,4 osobowe - (pow. ok. 30 m2) - składa się z pokoju dziennego, stanowiącego jednocześnie jadalnię, z podwójnym łóżkiem (wysuwany dół), łóżka piętrowego w holu oraz aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem. Ponadto łazienka i WC, TV oraz balkon.
Wyżywienie
We własnym zakresie.
Kategoria lokalna
Część pokoi ***, pozostałe bez kategorii (kwatery prywatne)
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/francja-alpe-d-huez/kandahar
Świadczenia
Cena obejmuje przelot samolotem na trasie Warszawa-Chopin - Grenoble - Warszawa-Chopin, zakwaterowanie w wybranym studio lub apartamencie (7 rozpoczętych dób hotelowych), transfery lotnisko - stacja narciarska - lotnisko, opłatę za wodę, prąd, ogrzewanie, opiekę rezydenta, ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance, bagaż). Za dopłatą na miejscu skipass w rewelacyjnie niskich cenach grupowych.

Cena podstawowa nie obejmuje wyżywienia, taksy klimatycznej (1,00 EUR za osobę dziennie), opłat za końcowe sprzątanie (od 38 do 55 EUR za apartament w zależności od wielkości. Można także posprzatać samodzielnie, wtedy bez opłat), bielizny pościelowej i ręczników oraz zwrotnego depozytu 200-300 EUR (można zablokować kaucję na karcie kredytowej).
Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia TU Europa PAKIET SPORT dotyczącego ryzyk związanych z rekreacyjnym uprawianiem m.in. narciarstwa i snowboardu. Więcej informacji w sekcji „Przeczytaj koniecznie” oraz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia TU Europa dla Klientów Rainbow.

Uwaga! Pościel i ręczniki należy zamówić przy rezerwacji miejsc - opłata za pościel to ok. 16-20 EUR/os./tydzień, ręczniki ok. 10 EUR/os./tydzień.
Za dopłatą ubezpieczenie TU EUROPA (fakultatywnie, ale polecamy!), obejmujące ryzyko utraty lub zniszczenia sprzętu narciarskiego, odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim. Więcej informacji w sekcji „Przeczytaj koniecznie”.
Alpe d’Huez
„W Alpe d’Huez słońce nie świeci tylko w nocy” – to najlepsza charakterystyka stacji narciarskiej z regionu Isere. Wyjątkowo duże średnie nasłonecznienie, gwarantowany śnieg oraz prawie 250 km tras o różnym stopniu trudności decydują o niezmiennej popularności tej stacji. Stoki i trasy narciarskie są zawsze doskonale przygotowane do sezonu zimowego, który zaczyna się tu już pod koniec listopada i trwa aż do maja. Najciekawszą i najdłuższą trasą zjazdową jest Sarenne (16 kilometrów! – podobno najdłuższa trasa na świecie). Trasa ta uznawana jest za kanon alpejskich tras narciarskich i prowadzi ze szczytu Pic Blanc (3330 m.npm), przez lodowiec Sarenne do samego L’Alpe d’Huez (1860 m. npm). Jest to doskonałe miejsce dla amatorów swowboardu, do dyspozycji których oddano 2 snowparki, stacja gwarantuje możliwość jazdy poza trasami, można też biegać na nartach, jeździć na skibobach, uprawiać paragliding czy latać motolotnią. Oczywiście stacja oferuje szeroki wybór tras dla każdego narciarza – od początkującego do bardzo zaawansowanego oraz moc rozrywek apres ski na miejscu – bary, restauracje, dyskoteki, sklepy oraz centrum sportowe z basenami i lodowiskiem. Stacja promuje pobyty rodzinne, a szczególną troską otacza dzieci. Na terenie ośrodka działa międzynarodowa szkółka (ESI), która oferuje nie tylko naukę jazdy na nartach a także wyżywienie, gry i zabawy dla milusińskich.

Dodatkową zaletą oferty jest zakwaterowanie tuż przy wyciągach (ok. 100 m), które umożliwia jazdę praktycznie bez odpinania nart i bez marnowania czasu na dojazdy ski busami. Wyciagi narciarskie wożą turystów również po terenie stacji, przemieszczają się nad miastem.SKI INFO – Alpe d’Huez

Tereny narciarskie (1250 - 3330 m npm)

Trasy łatwe: 40 km (43 zielone i 34 niebieskie)

Trasy średnie: 120 km (40 czerwonych)

Trasy trudne: 60 km (16 czarnych)

Najdłuższy zjazd: 16 km

Max. różnica poziomów: 2230 m

Wyciągi: ponad 80 o łącznej przepustowości 102 000 osób na godzinę

Lodowiec: tak

Snowboard: 2 snowparki, zjazdy pozatrasowe (20 tras)

Jazda po zmroku: tak, we wtorki i czwartki.


Karnet: 6 dni, cena od 132EUR-190EUR w zależności od terminu i ilości osób. Karnet uprawnia do korzystania z całego obszaru narciarskiego Alpe d’Huez oraz do darmowego wstępu do wielu atrakcji w Alpe d’Huez m.in. na lodowisko (1 wejście), odkryty basen z ciepłą wodą termalną (1 wejście), a także darmowy wstęp do Centrum Sportowego (1 wejście przed godz.16:00), 2 dniowej jazdy w les 2 Alpes, 1 dniowej jazdy w Serre Chevalier, Puy St Vincent, Montgenevre i Sestriere.
 
 
 
5.5 Ocena ogólna tej wycieczki
3.5
Pokój
4.5
Rezydent
6.0
Położenie i okolica
6.0
Położenie wzgl. stoków i wyciągów
6.0
Teren narciarski w okolicy

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.