Grand Rixoss Palace

Lokalizacja Gruzja
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Gruzja - wczasy
Wyżywienie Śniadania
Hotel dla wszystkich pragnących odpocząć od zgiełku miasta, ale równocześnie nie stroniących od rozrywek i życia nocnego. Dobry serwis i kompetentna obsługa będą dopełnieniem udanych wakacji.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel zlokalizowany na obrzeżach Batumi, w spokojnej dzielnicy usytuowanej ok. 15 minut jazdy od centrum miasta. Do Batumi można dostać się taksówką transportem lokalnym (koszt przejazu autobusem to około 0,5 Lari). Do międzynarodowego portu lotniczego w Batumi ok. 3km.
Plaża
Do niewielkiej żwirkowo – kamienistej plaży ok 3 km. Dwa razy dziennie bezpłatny autobus dowożący Gości na plażę w Batumi oraz do hotelu.
Do dyspozycji gości
Całodobowa recepcja, sejf, lobby gdzie znajduje się lobby bar, restauracja główna. Na terenie hotelu basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Goście hotelowi korzystać mogą z niewielkiej siłowni ze strefą cardio oraz stołu do tenisa stołowego (niektóre z usług dodatkowo płatne). Przy obiekcie działa kasyno. W pobliżu kluby nocne i dyskoteki.
Pokoje
Standardowe, komfortowo urządzone w klasycznym stylu, klimatyzowane pokoje dwuosobowe z łazienką (WC, wanna z prysznicem, suszarka do włosów). Możliwość wstawienia jednej dostawki w postaci dodatkowego łóżka dla osoby dorosłej lub dziecka. Każdy pokój wyposażony jest w TVSat oraz telefon a także balkon lub taras.
Wyżywienie
Zróżnicowane śniadania w formie bufetu.
Program sportowy i animacyjny
Hotel nie prowadzi programu animacyjnego.
Internet
bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowanie, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
GRUZJA - informacje ogólne

Waluta
GEL – Lari. Można płacić kartami kredytowymi oraz korzystać z bankomatów. Bankomaty są niemalże wszędzie, w wielu z nich można poza lari wypłacić również dolary. Walutę zalecamy wymieniać w kantorach.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Często są one jedynym źródłem dochodu dla całej rodziny.
Wiza
Obywatele polscy podróżując do Gruzji nie potrzebują wizy do 90 dni pobytu. Aby wjechać do Gruzji należy posiadać paszport, który jest ważny co najmniej 6 miesięcy do daty powrotu lub dowód osobisty.
Czas
+ 2 godziny w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny
butelka wody 0,5 lari, fast food od 0,5 lari, obiad od 6 lari, lody, baton od 0,5 lari.
Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony
Zasięg jest praktycznie wszędzie, nawet w górach. Najpopularniejsze dwie sieci to Geocel i Magti. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.
Gruzja
Jest niezwykle atrakcyjnym turystycznie zakątkiem świata. Dość egzotyczna i skrajnie zróżnicowana przyroda, liczne zabytki, oryginalna kultura oraz prastary folklor to tylko niektóre z bogatych walorów tego kraju. Poza tym, przybysze mogą liczyć na niezwykłą gościnność Gruzinów, którzy chętnie wskażą drogę, przenocują i ugoszczą przy stole.
Batumi
Przez wiele osób uważane za najbardziej europejskie miasto Kaukazu. Odpoczynek na plaży w otoczeniu ciepłej morskiej wody, przede wszystkim latem, jest postrzegany tu jako podstawowa forma rozrywki. Wieczorne imprezy w gruzińskim stylu, z lokalnym winem, kilkunastoma gatunkami sera oraz z tradycyjnymi potrawami, często kończące się o wschodzie słońca pozwalają doświadczyć lokalnej gościnności . Największą atrakcją Batumi, oczywiście oprócz Morza Czarnego, jest oddalony o 6 kilometrów od centrum – Ogród Botaniczny. Położony przy samym morzu, na stromym zboczu ogród, podobno jest drugim pod względem wielkości ogrodem botanicznym na świecie. Wyloty z: Warszawy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow Tours na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.