Ire Palace

Lokalizacja Batumi
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Gruzja - wczasy
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 6 opinii )
Dogodna lokalizacja w centrum miasta pozwoli na jego eksplorowanie wszystkim aktywnym Klientom, z drugiej strony bliskość plaży umożliwi relaks nad morzem.

Terminy i ceny wycieczki 15

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
9-piętrowy hotel położony w centrum Batumi, ok. 400 m od Placu Europejskiego. Do międzynarodowego lotniska w Batumi ok. 6km.
Plaża
Obiekt położony 6 minut spacerem od kamienistej plaży.
Do dyspozycji gości
Hotel dysponuje 38 pokojami. Oferuje gościom całodobową recepcję, windę, taras (czynny sezonowo), sejf w recepcji (dodatkowo płatny). Za opłatą: usługi pralnicze, opiekunka do dzieci. Ponad to restauracja główna oraz bar na dachu.
Pokoje
Hotel oferuje różne typy pokoi- familijne, standardowe, junior suite. Standardowe pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki dla 1 osoby dorosłej lub dziecka. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę, telewizor z płaskim ekranem i telewizję kablową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Część pokoi posiada balkon.
Wyżywienie
Śniadanie w formie bufetu serwowane w restauracji w godzinach 08:00-11:00
Program sportowy i animacyjny
Hotel nie prowadzi animacji.
Internet
Bezpłatne WiFi w całym obiekcie, również w pokojach.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 4.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/gruzja-wczasy/ire-palace
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowanie, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
GRUZJA - informacje ogólne

Waluta
GEL – Lari. Można płacić kartami kredytowymi oraz korzystać z bankomatów. Bankomaty są niemalże wszędzie, w wielu z nich można poza lari wypłacić również dolary. Walutę zalecamy wymieniać w kantorach.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Często są one jedynym źródłem dochodu dla całej rodziny.
Wiza
Obywatele polscy podróżując do Gruzji nie potrzebują wizy do 90 dni pobytu. Aby wjechać do Gruzji należy posiadać paszport, który jest ważny co najmniej 6 miesięcy do daty powrotu lub dowód osobisty.
Czas
+ 2 godziny w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny
butelka wody 0,5 lari, fast food od 0,5 lari, obiad od 6 lari, lody, baton od 0,5 lari.
Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony
Zasięg jest praktycznie wszędzie, nawet w górach. Najpopularniejsze dwie sieci to Geocel i Magti. Od czerwca 2017r nie ma opłat roamingowych w UE. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.
Gruzja
Jest niezwykle atrakcyjnym turystycznie zakątkiem świata. Dość egzotyczna i skrajnie zróżnicowana przyroda, liczne zabytki, oryginalna kultura oraz prastary folklor to tylko niektóre z bogatych walorów tego kraju. Poza tym, przybysze mogą liczyć na niezwykłą gościnność Gruzinów, którzy chętnie wskażą drogę, przenocują i ugoszczą przy stole.
Batumi
Przez wiele osób uważane za najbardziej europejskie miasto Kaukazu. Odpoczynek na plaży w otoczeniu ciepłej morskiej wody, przede wszystkim latem, jest postrzegany tu jako podstawowa forma rozrywki. Wieczorne imprezy w gruzińskim stylu, z lokalnym winem, kilkunastoma gatunkami sera oraz z tradycyjnymi potrawami, często kończące się o wschodzie słońca pozwalają doświadczyć lokalnej gościnności . Największą atrakcją Batumi, oczywiście oprócz Morza Czarnego, jest oddalony o 6 kilometrów od centrum – Ogród Botaniczny. Położony przy samym morzu, na stromym zboczu ogród, podobno jest drugim pod względem wielkości ogrodem botanicznym na świecie. Wyloty z: Warszawy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady.
 
 
 
4.8

Ocena ogólna tej wycieczki

4.7
Pokój
3.5
Wyżywienie
5.1
Obsługa hotelowa
5.3
Rezydent
5.7
Położenie i okolica
3.8
Plaża
3.0
Sport i rozrywka
3.5
Atrakcje dla dzieci

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.