Sanapiro

Lokalizacja Batumi
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Gruzja - wczasy
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 15 opinii )
Dobrej klasy hotel usytuowany tuż przy plaży, dla wszystkich pragnących spróbować lokalnych atrakcji.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel położony na obrzeżach Batumi, ok. 4 km od centrum miasta. Lotnisko w Batumi oddalone jest o ok. 10 km. W pobliżu hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej (dojazd do Batumi płatny ok 0,50 lari).
Plaża
Hotel zlokalizowany zaraz przy żwirkowej plaży. Leżaki i parasole - bezpłatne.
Do dyspozycji gości
24 godzinna recepcja, winda, restauracja – kuchnia międzynarodowa, cafe bar z tarasem (widok na morze), strefa wypoczynkowa, bar na plaży (płatny dodatkowo). Hotel akceptuje karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.
Pokoje
Hotel posiada ponad 80 wygodnie urządzonych pokoi dwuosobowych (możliwa jedna dostawka). Każdy pokój (ok. 30 m²) wyposażony jest w łazienkę (wanna lub prysznic, WC, suszarka), TV, telefon, mini bar (płatny dodatkowo), klimatyzację, balkon.
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu.
Program sportowy i animacyjny
Kryty basen (słodka woda), siłownia (bezpłatnie), bilard oraz sauna (płatne dodatkowo). W pobliżu hotelu boisko do piłki nożnej (ok.14 USD/godz.) oraz siłownia plenerowa.
Internet
Wifi w lobby - bezpłatne.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/gruzja-wczasy/sanapiro
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowanie, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa ( NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
GRUZJA - informacje ogólne

Waluta
GEL – Lari. Można płacić kartami kredytowymi oraz korzystać z bankomatów. Bankomaty są niemalże wszędzie, w wielu z nich można poza lari wypłacić również dolary. Walutę zalecamy wymieniać w kantorach.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Często są one jedynym źródłem dochodu dla całej rodziny.
Wiza
Obywatele polscy podróżując do Gruzji nie potrzebują wizy do 90 dni pobytu. Aby wjechać do Gruzji należy posiadać paszport, który jest ważny co najmniej 6 miesięcy do daty powrotu lub dowód osobisty.
Czas
+ 2 godziny w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny
butelka wody 0,5 lari, fast food od 0,5 lari, obiad od 6 lari, lody, baton od 0,5 lari.
Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony
Zasięg jest praktycznie wszędzie, nawet w górach. Najpopularniejsze dwie sieci to Geocel i Magti. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.
Gruzja
Jest niezwykle atrakcyjnym turystycznie zakątkiem świata. Dość egzotyczna i skrajnie zróżnicowana przyroda, liczne zabytki, oryginalna kultura oraz prastary folklor to tylko niektóre z bogatych walorów tego kraju. Poza tym, przybysze mogą liczyć na niezwykłą gościnność Gruzinów, którzy chętnie wskażą drogę, przenocują i ugoszczą przy stole.
Batumi
Przez wiele osób uważane za najbardziej europejskie miasto Kaukazu. Odpoczynek na plaży w otoczeniu ciepłej morskiej wody, przede wszystkim latem, jest postrzegany tu jako podstawowa forma rozrywki. Wieczorne imprezy w gruzińskim stylu, z lokalnym winem, kilkunastoma gatunkami sera oraz z tradycyjnymi potrawami, często kończące się o wschodzie słońca pozwalają doświadczyć lokalnej gościnności . Największą atrakcją Batumi, oczywiście oprócz Morza Czarnego, jest oddalony o 6 kilometrów od centrum – Ogród Botaniczny. Położony przy samym morzu, na stromym zboczu ogród, podobno jest drugim pod względem wielkości ogrodem botanicznym na świecie. Wyloty z: Warszawy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow Tours na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Pokój
4.6
Wyżywienie
5.5
Obsługa hotelowa
5.8
Rezydent
5.4
Położenie i okolica
4.5
Plaża
3.9
Sport i rozrywka
3.2
Atrakcje dla dzieci

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.