Narty i Sylwester Z RABATAMI DO 40%
(DLA POSIADACZY KART STAŁEGO KLIENTA DODATKOWO 2% RABATU)

BOGACTWO RABATÓW!

W przedsprzedaży zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne rabaty nawet do 40%! Posiadacze Karty Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowy rabat 2%. Kartę Stałego Klienta Kupisz w swoim ulubionym biurze podróży, lub Otrzymasz ją gratis po trzech zrealizowanych wyjazdach.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY


Dokonując rezerwacji w przedsprzedaży Masz gwarancję, że Kupujesz u nas w najniższej cenie, a Wybierasz spośród bogatej oferty terminów, kierunków i hoteli. Jeśli cena wyjazdu, który Wybrałeś okaże się niższa, zwrócimy Ci różnicę. Gwarancja obowiązywała do 16.10.2017 przez cały okres przedsprzedaży i obejmowała tylko ofertę Rainbow2.Core. Gwarancja nie dotyczy ofert Last Minute.

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY


Gwarantujemy Ci, że bez względu na wahania kursów walut, podwyżki kosztów paliwa czy innych opłat cena wakacji nie wzrośnie. Gwarancją nie są objęte koszty wiz i opłat wjazdowych oraz koszty związane z realizacją programów. W promocji proponowaliśmy gwarancję gratis do 16 października 2017. Od 17 października proponujemy ją w cenie 9 PLN/OS.

GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI


Jeśli będziesz chciałby zmienić termin i rodzaj wyjazdu, kierunek, lub hotel, nie poniesiesz z tego tytułu kosztów, nawet do 15 dni przed wyjazdem. Za zmianę nie pobierzemy opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnice wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu ZIMA 2017/18. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób zakwaterowanych w jednym pokoju w ramach jednej rezerwacji. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników, zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika. W promocji tylko do 16.10 oferowaliśmy gratis gwarancję w wersji KOMFORT, która umożliwia zmiany nawet do 30 dni przed wyjazdem. Szczegółowe informacje na temat wszystkich wariantów oraz ich cen dostępne są w sieci sprzedaży. Uwaga! Możliwość wykupienia gwarancji istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w dniu potwierdzenia. Od 17.10 gwarancja płatna zgodnie z cennikiem.

KORZYSTNA ZALICZKA


W przedsprzedaży zawsze Możesz liczyć na korzystną zaliczkę. Wynosi ona tylko 30%. Kwotę można zapłacić przelewem na nasze konto podane na umowie, gotówką lub kartą w naszych biurach. W sieci niezależnych biur agencyjnych obowiązują formy płatności uzgodnione z agentem. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej 30 dni przed wyjazdem w miejscu zakupu lub przelewem.