Świątynia Zęba Buddy, Kandy

Polonnaruwa

Świątynia, Dambulla

Sigiryja

Mihintale

Harce na Lance

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.5 /6 ( 17 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
odkrywanie Pollonaruwy na rowerach • trekking na plantacji herbaty • Lipton’s seat - ławeczka Sir Liptona • Buddyjski ośrodek kultu Mihintale • Świątynia Zęba w Kandy • rafting na rzece Kelani • malowidła jaskiniowe w Sigiriyi i Dambulli • dla chętnych lot balonem nad Sigiriją

Terminy i ceny wycieczki 1

6 330 zł
( za osobę / 9 dni + 4 dni wypoczynek )
Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 6

5.1 /6 (7 opinii)
The Long Beach Resort
Sri Lanka, Koggala
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 4 dni

Club Waskaduwa
Sri Lanka
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +100 zł / za osobę 4 dni

The Habitat
Sri Lanka
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +150 zł / za osobę 4 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowo-wizowa i spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Następnie udamy się na zwiedzanie Colombo – barwnej metropolii, w której przeplatają się ślady kolonialnej przeszłości z wielkomiejskim gwarem i nowoczesnością. Zobaczymy m.in.: świątynię buddyjską, kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), ratusz, Ogrody Cynamonowe – ekskluzywne przedmieścia, gdzie w pięknych pokolonialnych willach mieszczą się liczne ambasady i elitarne szkoły, Bandaranaike Memorial International Conference Hall – prezent dla Sri Lanki od Ludowej Republiki Chin, a także replikę posągu Buddy Aukana „zjadającego słońce”. Powrót do hotelu, obiadokolacja. (Trasa ok. 80 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
W części objazdowej (7 rozpoczętych dób hotelowych), zakwaterowanie w hotelach o standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora. Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w większości hoteli także basen i Internet.

W części pobytowej (3 lub 4 rozpoczęte doby hotelowe), zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Sri Lance”.
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, 8 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 8 śniadań, 7 obiadokolacji, 3 lub 4 rozpoczęte doby hotelowe w wybranym hotelu pobytowym, wyżywienie jak w opisie hotelu, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 275 USD/os., płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD/os.), lot balonem (ok. 210 USD/os.).
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.02.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/harce-na-lance/zakwaterowanie-slh
Wyjazd ma charakter wyprawy. Będziemy jeździć i spacerować po górzystych terenach. Nie będą to trudne podejścia, trzeba jednak zabrać wygodne sportowe buty (najlepiej trekkingowe) na piesze wycieczki i lekkie kurtki przeciwdeszczowe. Program dla osób które pragną odkrywać uroki danego miejsca w sposób aktywny.
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.7
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.4
Transport
5.3
Zakwaterowanie
5.7
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.