Indie i Nepal

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 /6 ( 62 opinii )
• Kosmopolityczne New Delhi • Jaipur - różowe miasto i wjazd do Fortu Amber na słoniach • Taj Mahal - niesamowite mauzoleum • Katmandu i Dach Świata • Varanasi i święta rzeka Ganges • safari na słoniach w Parku Narodowym Chitwan • przelot lokalny w cenie

Terminy i ceny wycieczki 13

Oferta niedostępna w terminie 13.01.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

15:30 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Katmandu, z przesiadką w Istambule.
17:30 Wylot z Warszawy.
01:10 Przylot do Istambulu. Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

04:00 Wylot z Istambułu.
11:10 Przylot do Katmandu. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Zwiedzanie stolicy Nepalu rozpoczniemy od przepięknie położonej na wzgórzu stupy Swayambhunath, z której rozciąga się wspaniały widok na całą Dolinę Katmandu. Jest to miejsce odwiedzane przez setki rozmodlonych pielgrzymów palących kadzidła, wypowiadających mantry i składających dary, które są natychmiast porywane przez licznie żyjące tu małpy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 30 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Zakwaterowanie w hotelach *** wg kategorii lokalnej i lodgach. 14 rozpoczętych dób hotelowych: Katmandu (4), Nagarkot (1), Varanasi (1), Agra (1), Jaipur (2), lodga w P.N. Chitwan (2), w pociągu (1), New Delhi (2). Pokoje: brak możliwości dostawek, klimatyzacja i/ lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, 2 lunche, w pociągu kolacja w formie pakietu podróżnego.
Wizy
Wiza indyjska
Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie Travella i kosztuje 290 zł/ os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym Travella najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie we własnym zakresie, wtedy cena imprezy, będzie pomniejszona o koszty wizowania.
Wiza nepalska
Do wizy nepalskiej (wyrabiana na lotnisku w Katmandu) potrzebne jest 1 kolorowe zdjęcie, cena 25 USD. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Katmandu, New Delhi - Warszawa z przesiadką, przelot wewnętrzny Katmandu - Varanasi (limit bagażu 15 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, 14 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/ os./ dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 305 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, wizy do Nepalu (25 USD lub 20 EUR), opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD) oraz wycieczek lokalnych i kolacji sylwestrowej.
Wycieczki lokalne: lot nad Himalajami (ok. 270 USD), Galta (ok. 15 USD). Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.04.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/indie-i-nepal/zakwaterowanie-ind
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 Rupii) i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 Rupii i 2000 Rupii.
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.2
Program wycieczki
5.3
Pilot
4.8
Transport
4.4
Zakwaterowanie
4.4
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.