Japonia - Pocztówka z Imperium Słońca

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.0 /6 ( 1 opinii )
Cesarskie zabytki Tokio • drapacze chmur i nowoczesna architektura Omotesando • Wulkan Fuji i pięć Jezior • klimatyczne Nikko • Wielki Budda z Kamakury

Terminy i ceny wycieczki 9

Oferta niedostępna w terminie 19.02.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Tokio samolotem rejsowym.

Dzień 2

Przylot do Tokio, odprawa paszportowo-celna. Dla chętnych wjazd na pobliską Tokyo Tower, skąd rozciąga się widok na całe miasto (za opłatą ok. 9 USD). Przejazd do hotelu w okolicach Tokio i zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy - (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym bezpośrednio lub z przesiadką w jednym z portów europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego z opłatami lotniskowymi, zakwaterowanie w hotelach (5 rozpoczętych dób hotelowych), przejazd pociągiem na trasie Tokio - Kamakura - Tokio, transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 12000 jenów, płatne pilotowi na miejscu w walucie lokalnej), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/japonia-pocztowka-z-imperium-slonca/zakwaterowanie-jat
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.

Telefony komórkowe
W Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Płatności Większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki.
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.0
Pilot
6.0
Transport
4.5
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.