Pagoda, Tokio

Nara

Prefektura Okayama

Góra Fuji

Pałac Cesarski w Tokio

Torii chramu Itsukushima

Osaka

Złoty Pawilon

Osaka

Kurashiki

Kyoto

Pomnik Pokoju w Hiroszimie

Japonia - w krainie gejsz i samurajów

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.6 /6 ( 141 opinii )
Tokio - tradycja i nowoczesność • Wulkan Fuji i dolina Owakudani • nocleg w tradycyjnej japońskiej gospodzie • Złoty Pawilon i dzielnica gejsz w Kioto • wizyta w wytwórni sake • futurystyczna Osaka

Terminy i ceny wycieczki 50

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Tokio samolotem rejsowym (bez przesiadki).

Dzień 2

Przylot do Tokio, odprawa paszportowo - celna. Krótkie zwiedzanie świątyni Zozoji oraz dla chętnych wjazd na pobliską Tokyo Tower, skąd rozciąga się widok na całe miasto (za opłatą ok. 9 USD). Przejazd do hotelu w okolicach Tokio i zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy - (razem 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin. Niektóre hotele nie posiadają dostawek lub mają ich ograniczoną liczbę - wówczas 3 osoby mogą być kwaterowane w 2 osobnych pokojach. W Atami dostawki są wyłącznie w formie futonu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym bezspośrednio lub z przesiadką w jednym z portów europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego z opłatami lotniskowymi, zakwaterowanie w hotelach (10 rozpoczętych dób hotelowych), przejazd pociągiem na trasie Tokio - Kamakura - Tokio, przejazd szybkim pociągiem na trasie Atami - Kioto i Kioto - Hiroszima, transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 24000 jenów, płatne pilotowi na miejscu w walucie lokalnej), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/japonia-w-krainie-gejsz-i-samurajow/zakwaterowanie-jap
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.

Telefony komórkowe
W Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Płatności Większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki.
 
 
 
5.6

Ocena ogólna tej wycieczki

5.5
Program wycieczki
5.7
Pilot
5.7
Transport
5.5
Zakwaterowanie
5.4
Wyżywienie
4.7
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.