Jawa i Bali - W krainie batiku

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.0 /6 ( 71 opinii )
Mieszanka kulturowa i religijna Dżakarty • wyjątkowe rzemiosło w Yogyakarcie • imponujące świątynie buddyjskie w Borobudur • wulkan Bromo o wschodzie słońca • pobyt na Bali • jedyne w swoim rodzaju przedstawienia folklorystyczne

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, hala odlotów, terminal A (nowy), stanowisko nr 270 na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przelot do Dżakarty samolotem rejsowym z przesiadką w jednej ze stolic europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego (możliwe dodatkowe międzylądowanie w Kuala Lumpur lub Singapurze).

Dzień 2

Przylot do Dżakarty. Odprawa wizowo-paszportowa i transfer do hotelu w Dżakarcie. W hotelu kolacja powitalna. Wieczór pozostanie wolny na odpoczynek po podróży lub spacer po mieście.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **** dobrej klasy - (razem 11 rozpoczętych dób hotelowych) wyjątek! 1 noc: w Bromo Cottage z dnia 7 na 8, kiedy to zapewniamy hotele **, z braku wyższej klasy hoteli. Pokoje: 2- osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację i TV.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja i bar
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym linii Turkish Airlines, KLM lub innej na trasie Warszawa-Dżakarta i Denpasar-Warszawa, z przesiadką w jednej ze stolic europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego oraz z dodatkowym międzylądowaniem w Kuala Lumpur lub Singapurze,opłaty lotniskowe,zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych), przelot lokalnymi liniami na trasie Surabaya-Bali, transfery klimatyzowanym autokarem i pociągiem, wyżywienie wg programu, opieka polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: opłat lotniskowych w Indonezji - łącznie ok. 30 USD (paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, napiwki ok. 195 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz wycieczek lokalnych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/jawa-i-bali-w-krainie-batiku/zakwaterowanie-jbl
 
 
 
5.0

Ocena ogólna tej wycieczki

4.8
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.3
Transport
5.4
Zakwaterowanie
5.2
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.