Klasyczna Hellada

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.1 /6 ( 187 opinii )
Pobyt na Peloponezie • Ateny i antyczne Delfy • Meteory - klasztory na skałach • Korynt, Mykeny i Epidauros • Olimpia i Saloniki • Belgrad - twierdza Kalemegdan • secesyjna Subotica • nocleg tranzytowy

Terminy i ceny wycieczki 29

Oferta niedostępna w terminie 08.04.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do Serbii przez Słowację i Węgry. Po drodze planowane są krótkie postoje. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Suboticy.

Dzień 2

Po śniadaniu spacer po secesyjnym centrum miasta Subotcia – odwiedzimy ratusz, którego wieża jest symbolem miasta i jednocześnie najwyższym punktem w okolicy. Widok z tego miejsca dostarczy wrażeń estetycznych, będziemy podziwiać detale architektoniczne kamienic w stylu węgierskiej secesji. Przejazd przez Serbię i Macedonię. Zakwaterowanie w Salonikach w późnych godzinach popołudniowych. Czas na odpoczynek.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa:
Hotele: (6 noclegów: na terenie Grecji ****,*** oraz w Serbii **(2 noclegi)).
Pokoje: wszystkie z łazienkami, wc oraz klimatyzacją (poza 1 noclegiem w Serbii), często z telefonami i balkonami.
Część pobytowa:

Hotele: (5 nocy)
- Hotel - FLISVOS *** - kompleks położony jest w Tolo, bezpośrednio przy plaży. W skład kompleksu wchodzą 2 hotele Flisvos i Flisvos Royal. Klienci obydwu hoteli mogą korzystać z całego kompleksu. Hotel znajduje się w samym centrum kurortu, wokół mnóstwo restauracji, barów, sklepów, tawern i innych atrakcji turystycznych. W pobliżu, przy plaży wypożyczalnie sprzętu pływającego.
Pokoje: wygodne 2 - osobowe (możliwość dostawki) z widokiem na morze lub ogród. Wszystkie pokoje z łazienkami, WC oraz klimatyzacją. Ponadto TV, telefon, balkon.
- Hotel - ESPERIA *** - położony 50 m od piaszczystej plaży Psili Ammos, w centrum kurortu Tolo, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Znajdują się tu kawiarnie, sklepy, restauracje oraz typowe greckie tawerny, słynące z wyśmienitych ryb i owoców morza. Pokoje: 42 przytulnych , wygodnie wyposażonych pokoi 2 - osobowych (możliwość dostawki), z widokiem na morze. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę z WC, TV, klimatyzację, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i sejf.
Kategoria lokalna
Grecja: B, C, Serbia:**
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), 12 śniadań, (w Grecji za dopłatą 10 obiadokolacji), program turystyczny j.w., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu i lokalnych przewodników, Tour Guide System (bezprzewodowego systemu oprowadzania grup), dodatkowych posiłków, kosztów wieczoru greckiego oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie - około 186 EUR (w tym Tour Gouide system), wycieczki fakultatywnej Dunaj - Sawa ok.12 EUR, wieczóru greckiego (fakultatywnie, ok. 30 EUR), Budapeszt nocą (fakultatywnie, ok.10 EUR). Studenci proszeni są o zabranie polskich legitymacji. Orientacyjna cena jednego obiadu ok.10 EUR (podczas objazdu będą organizowane przerwy na lunch).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/klasyczna-hellada/zakwaterowanie-grp
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.2
Pilot
5.2
Transport
4.7
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.