Kolory Pustynnych Miast

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.2 /6 ( 52 opinii )
• New Delhi • Agra i Taj Mahal • Jaipur i wjazd do Fortu Amber na słoniach • Mandawa - malowane miasto • Jaisalmer - świątynia szczurów • Jodhpur i Fort Meherangarh • jeep safari • Udajpur - Wenecja Wschodu • safari na wielbłądach • Puszkar - miasto hippisów

Terminy i ceny wycieczki 11

Oferta niedostępna w terminie 13.01.2017

Plan wycieczki

Dzień 1

12:25 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - New Delhi, z przesiadką w Stambule.
14:55 Wylot z Warszawy.
18:35 Przylot do Stambułu.
19:45 Wylot z Stambułu.
Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

05:10 Przylot do New Delhi. Transfer do hotelu, śniadanie i czas na odpoczynek. Następnie zwiedzanie Delhi, w programie m.in.: Złota Świątynia sikhijska, grobowiec Humayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal). Z zewnątrz zobaczymy budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Kolejno udamy się pod India Gate (słynną bramę Indii). Po południu zwiedzanie Starego Delhi: obejrzymy z zewnątrz monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahjahana (przez lata służący jako koszary), zwiedzimy największy w Indiach Północnych meczet Jama Masjid oraz Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Powrót na obiadokolację. (Trasa ok. 40 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele *** wg kategorii lokalnej. 14 rozpoczętych dób hotelowych: New Delhi (3), Mandawa (1), pod namiotami w ok. Bikaner (1), Jaisalmer (2), Jodhpur (1), Udajpur (2), Jaipur (2), Agra (2). Możliwe dostawki (najczęściej łóżka polowe), klimatyzacja i/ lub wiatrak przysufitowy w pokojach. W dniu 4 - nocleg w namiotach, brak dostępu do bieżącej wody, sugerujemy zabranie cieplejszej odzieży oraz latarek, warunki polowe. Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, 1 lunch.
Wizy
Wiza Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie Travella i kosztuje 290 zł/ os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym Travella najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie we własnym zakresie, wtedy cena imprezy, będzie pomniejszona o koszty wizowania. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - New Delhi - Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, 14 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/ os./ dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów (ok. 240 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD) oraz wycieczek lokalnych.

Wycieczki lokalne: Galta (ok. 15 USD), teatr w Agrze (ok. 35 USD), Mathura i Vrindawan (ok. 20 USD).
Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.04.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/kolory-pustynnych-miast/zakwaterowanie-inr
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 Rupii) i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 Rupii i 2000 Rupii.
 
 
 
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.1
Pilot
4.9
Transport
5.0
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
4.9
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.