Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem otwarcia granic na terenie Unii Europejskiej, przywróceniem lotów międzynarodowych oraz możliwością podróżowania zagranicę bez odbywania kwarantanny, Rainbow wznawia organizację imprez turystycznych. Od początku lipca rozpoczynamy działalność na znacznej części kierunków w Unii Europejskiej, między innymi: Grecji, Chorwacji, Bułgarii, Cyprze Południowym, wybranych regionach Włoch oraz Hiszpanii. Kolejne destynacje dodawane będą w najbliższym czasie oraz wtedy gdy warunki zewnętrzne na to pozwolą.

Klientów, którzy mają zaplanowane wyjazdy w pierwszych dniach lipca prosimy o kontakt ze swoim doradcą lub pracownikiem współpracujących z nami biur. Kontakt z Rainbow jest możliwy również zawsze poprzez Call Center oraz mailowo na callcenter@r.pl.

Dla wszystkich z Państwa, którzy chcieliby zarezerwować wakacje, przygotowaliśmy pod poniższym linkiem zestawienie potwierdzonych krajów, do których zaczynamy latać już od początku lipca! Zachęcamy do częstego sprawdzania listy ofert. Będzie ona aktualizowana i uzupełniania o nowe destynacje na bieżąco.

Zobacz oferty >>


Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon