Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją informujemy, że wszystkie wyloty oraz wycieczki autokarowe do 30.06 włącznie zostają odwołane. Będziemy kontaktować się z Klientami w celu zaproponowania zmiany terminu wyjazdu oraz innych rozwiązań przygotowanych w odpowiedzi na Państwa sugestie w związku z zaistniałą sytuacją. W pierwszej kolejności będziemy kontaktować się z Klientami, których wylot miał się odbyć w najbliższych terminach.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników wszystkie oddziały własne Rainbow pozostają zamknięte. Niezależnie od tego, w sprawie odwołanych wyjazdów będą się z Państwem kontaktować pracownicy oddziałów, jak również współpracujących z nami biur. Zależy nam bowiem na tym, żeby obsługa odbywała się w taki sposób do jakiego jesteście Państwo przyzwyczajeni. Dodatkowo kontakt z Rainbow jest możliwy zawsze poprzez call center oraz mailowo na callcenter@r.pl.

Na przestrzeni ostatnich 30 lat wielokrotnie zmierzyliśmy się z trudnymi sytuacjami i za każdym razem, dzięki Państwu i zaangażowaniu naszych pracowników udało nam się poradzić z wyzwaniami. Jesteśmy dobrze przygotowani na te chwilowo trudne czasy i cały nasz zespół pracuje ciężko nad tym, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo i rzetelną informację. Dziękujemy, że wykazujecie się dużym zrozumieniem zaistniałej sytuacji, a przede wszystkim za to, że jesteście z nami.

Zespół Rainbow


Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi ograniczeń w pracy placówek handlowych, nasze wszystkie biura od dnia 14.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte.
Lista naszych salonów