Maroko - Pustynny Offroad

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.9 /6 ( 11 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Przejazdy samochodami 4x4 • Nocleg w obozie nomadów • Zachód słońca na Saharze • Ksar Ait Benhaddou • Marrakesz - czerwone miasto • dla chętnych tydzień pobytu w Agadirze

Terminy i ceny wycieczki 8

3 263 zł
( za osobę / 8 dni )

Data wyjazdu: 13.10.2017

Dla terminu: 13.10.2017, brak opcji przedluzeniowej

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Rozkład i miejsce zbiorki znajduje się w tabeli na ostatniej stronie katalogu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowa i transfer do hotelu na nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu udamy się na wzgórze, na którym znajdują się ruiny szesnastowiecznej kazby; ze szczytu widać przepiękną panoramę Agadiru. Następnie wyruszymy na południe kraju. Przejedziemy przez obszary rolnicze, gdzie uprawia się eksportowane m.in. do Polski warzywa i owoce, a następnie przez tereny porośnięte drzewami arganowymi, z których słynie Maroko. Z ich owoców tłoczony jest olej kosmetyczny i spożywczy o właściwościach leczniczych. Dalej wjedziemy w rejon malowniczego Antyatlasu, zamieszkałego przez Berberów – rdzenną ludność Afryki Północnej, żyjącą w osadach na górskich zboczach. W trakcie przejazdu liczne okazje do zdjęć. Dojazd do Tafraoute, malowniczo położonego w górskiej dolinie, słynącego z migdałów oraz wyrobu tradycyjnego haftowanego skórzanego obuwia. Spacer po miasteczku. Zakwaterowanie w klimatycznym górskim hotelu, na kolację lokalne specjały. (Trasa ok. 200 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ***/ **** - (6 noclegów). Pokoje: 2-, 3-osobowe z łazienkami i wc. Jedne nocleg w namiotach 2-3 osobowych (proste łóżka, pościel; na terenie obozu prosta łazienka i toalety). Uwaga! Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Agadirze. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej propozycji w katalogu "Wypoczynek - Maroko".
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym z opłatą lotniskową, transfery klimatyzowanymi samochodami terenowymi na terenie Maroka, 6 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach *** lub ****, jeden nocleg w namiotach, 7 śniadań i 7 obiadokolacji, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, kosztów lokalnych przewodnikóworaz napiwków (łącznie około 50 EUR, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), napojów do obiadokolacji oraz innych wydatków osobistych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.9/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/maroko-pustynny-offroad/zakwaterowanie-mrj
 
 
 
5.9 Ocena ogólna tej wycieczki
5.9
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.9
Transport
4.8
Zakwaterowanie
5.0
Wyżywienie
5.2
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.