Opinie klientów o Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa

5.5 /6
17 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.4
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Gorlice 21.03.2021

Rozrywka w pandemii

Hotel pęknie położony, plaża piaszczysta, szeroka, czysta; jedzenie bardzo smaczne, restauracje tematyczne, które trzeba rezerwować wcześniej, możliwa kolacja w pawilonie na plaży; rygor sanitarny zachowany maksymalnie - obsługa cały czas w maseczkach, okularach i często siatkach na włosach, sztućce podawane w serwetkach, stoły dezynfekowane po każdym gościu. Na ścieżkach hotelowych aguti, ostronosy, iguany; przy recepcji flamingi. Cenota hotelowa mała, tylko do oglądania. Korzystaliśmy z wycieczek organizowanych przez R. W tym okresie Tulum, Coba, Chichen Itza niemal puste, bez tłumu, a więc swobodne zwiedzanie. Park Sian Ka'an - manaty, delfiny, żółwie, fregaty. Wszystkie wyjazdy zorganizowane sprawnie, bardzo atrakcyjne, niezbyt męczące, obsługa ze strony rezydentów wzorowa. Badanie COVID w Katowicach przed przekroczeniem granicy, czyli powrót bez kwarantanny. Bardzo udany odpoczynek w tym ciężkim okresie.

6.0/6

Anna, Katowice 17.08.2021

Fantastyczny hotel

Wszystko było bez zarzutu.

6.0/6

Bartosz, Warszawa 06.06.2021

Świetny hotel!

Hotel pięknie położony i rozległy, niezwykle elegancki. Do wyboru kilka restauracji a la carte, pyszne i zdrowe jedzenie. Wybór dań tradycyjnych jak i europejskich. Pokój duży, w środku wanna z hydromasażem, wielki balkon i widok na dżunglę. Pracownicy mili i pomocni, dbają o wszystko z wyprzedzeniem. Na terenie obiektu dużo roślinności i zwierząt (iguany, aguti, flamingi). Brak problemu z ręcznikami i leżakami, dobrze wyposażony bar i pool bar, ogromne basaeny i bliskość plaży. Na terenie obiektu eleganckie spa z basenem i wodnymi korytarzami, bogata oferta masaży. Dla sportowców piękny obiekt z boiskami, siłownia i wytyczona ścieżka dla biegaczy. Bliskość Tulum i dobra droga w kierunku Cancun to dodatowy atut :) Codziennie ciekawe wieczorne rozrwyki oraz możliwość wykupienia udziału w musicalu z prawdziwego zdarzenia :)

6.0/6

Janusz i Anetka 13.06.2021

Meksyk..., czujemy niedosyt

Wróciliśmy z Meksyku 11 czerwca. Zarówno ośrodek, jak i wycieczki, były super.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem