Między niebem, ziemią a morzem (z przelotem do Dubrownika)

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.9 /6 ( 150 opinii ) -44%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Albania - Tirana i Kruja • Split, Trogir, Dubrovnik - perły Adriatyku • fiordy Południa Europy • Kotor • Park Narodowy Krka - kąpiel przy wodospadach • słynne mosty i meczety w Bośni - Mostar i Sarajevo • Budva i Sveti Stefan - najpiękniejsze w Czarnogórze • dla chętnych wypoczynek na chorwackim wybrzeżu

Terminy i ceny wycieczki 23

2 123 zł
( za osobę / 8 dni )
2 599 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 17.05.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 9

5.1 /6 (13 opinii)
Apartamenty Orebić
Chorwacja, Orebić
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5.6 /6 (17 opinii)
Ivando
Chorwacja
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+437 zł / za osobę 7 dni

Hotel Krasna
Chorwacja
HB Plus
SZCZEGÓŁY HOTELU
+437 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot na Bałkany* samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Spotkanie z pilotem transferowym, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Albanii, zwiedzanie Kruji, miasta nazywanego albańskim Krakowem. Oryginalna albańska zabudowa i stary bazar pozwoli nam przenieść się w przeszłość. W miasteczku zobaczymy twierdzę Skanderbega, największego bohatera narodowego. Po spacerze w stolicy pojedziemy do Tirany, stolicy i największego miasta w Albanii, zobaczymy m in. Plac Skanderbega, Piramidę (kiedyś muzeum E. Hodży), Pałac Prezydencki i Kongresowy. Przejazd do hotelu w Tiranie, nocleg (kolacja w tym dniu we własnym zakresie).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ *** (razem 7 noclegów) położone w Czarnogórze, Albanii, Bośni i Hercegowinie, oraz w Chorwacji. Gwarantujemy większość hoteli nad morzem.
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Naszym zdaniem: świetna lokalizacja większości hoteli ( nad morzem) daje możliwość relaksu po zwiedzaniu
Kategoria lokalna: **/*** Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Chorwacji, Bośni lub Czarnogórze. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej ofert dostępnych w systemie rezerwacyjnym.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje za wyjątkiem 1 hotelu w Tiranie, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej 1-1,5 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji, Czarnogórze lub Neum) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - 115 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/miedzy-niebem-ziemia-a-morzem/zakwaterowanie-ckt
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.9 Ocena ogólna tej wycieczki
5.2
Program wycieczki
5.2
Pilot
5.2
Transport
4.4
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
4.7
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.