Na szlaku piękna

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.5 /6 ( 88 opinii )
Lima • Machu Picchu • Cusco • Jezioro Titicaca - pływające wyspy Uros • Santiago de Chile • Pustynia Atacama • Dolina Księżycowa i Dolina Śmierci - salary i gejzery • piękna lecz nieznana Boliwia - La Paz, Tiwanaku, Salar de Uyuni • bajecznie kolorowe laguny

Terminy i ceny wycieczki 13

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady . Wylot do Santiago de Chile przez jeden z europejskich portów lotniczych.

Dzień 2

Przylot do Santiago de Chile. Stolica Chile to miasto pełne kontrastów - drapacze chmur przeplatają się tutaj z kolonialnymi zabytkami. Santiago jest uznawane za jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych i kulturalnych całej Ameryki Południowej. Przejazd główną arterią miasta, Alameda. Na placu Plaza de Armas zobaczymy piękną katedrę. Na głównym rynku Mercado Central, jednym z najstarszych i największych w Chile, będzie czas na skosztowanie miejscowych specjałów. Następnie udamy się na jedno ze wzgórz by podziwiać panoramę miasta. Transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 80 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** i hostele (11 rozpoczętych dób hotelowych) Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Santiago de Chile oraz z Limy do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych), przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania i obiadokolacje albo lunch/lunch box), opiekę pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz innych wydatków osobistych. Koszt udziału w programie (obligatoryjna opłata, w tym bilety wstępu) to 400 USD/os + ok. 60 USD/os na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/na-szlaku-piekna/zakwaterowanie-cbp
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.7
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.3
Transport
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
5.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.