Natura Lemura

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 /6 ( 14 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Antananarywa - stolica Madagaskaru • jezioro Ampitabe • największe lemury Indris i kameleony olbrzymie • lemury Aye Aye • bogactwo lasów deszczowych • wypoczynek na czerwonej wyspie

Terminy i ceny wycieczki 5

6 300 zł
( za osobę / 16 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot na Madagaskar z przesiadką w jednym z portów europejskich. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Antananarivo. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od ulicy Maurycego Beniowskiego, który był kolonizatorem Madagaskaru z ramienia armii francuskiej. Wjazd na wzgórze królewskie, górujące nad miastem ze wspaniałym panoramicznym widokiem na stolicę i okalające ją wzgórza. Tam znajduje się najbardziej charakterystyczny i znany budynek – Rova -Pałac Królowej, wpisany na listę UNESCO. Pagórkowata okolica, w której leży Tana (potoczna nazwa Antananarivo) jest pełna kontrastów. Czerwone, gliniane domy, kościoły na szczytach wzgórz, kręte uliczki i gwarne stragany, stojące naprzeciw nowoczesnych budynków i sklepów sprawiają, że Antananarivo jest jedną z najciekawszych stolic Afryki. Odwiedzimy też lokalny market Analakely okrzyknięty niegdyś największym targowiskiem na świecie. Oprócz oryginalnego rękodzielnictwa, będzie na pewno możliwość zakupu ciekawych przypraw, w tym cennej wanilii. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/Logde o standardzie *** - Lodge położone na terenach lub w pobliżu parków narodowych.
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje. Hotele na objeździe nie mają klasyfikacji turystycznej. Pokoje wyposażone są w podstawowe wygody: łazienkę, czystą wypraną pościel, świeże ręczniki, mydło, papier toaletowy, toalety (kompaktu) w stylu europejskim.
Wizy
Wiza na Madagaskar
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy i musi posiadać minimum jedną wolną stronę.Wyrabia się ją po przylocie na lotnisku w Antananarywie. Koszt ok 35 EUR
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Antananarywy i do Warszawy (z przesiadką w jednym z portów europejskich), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach lub lodgach o standardzie *** 14 rozpoczętych dób hotelowych (wyżywienie: śniadania i obiadokolacje), transfery busem, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztu wizy (ok 35 EUR/os), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne pilotowi jako pakiet ok. 260 EUR/os), dodatkowych posiłków i napoi, wycieczek lokalnych.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/natura-lemura/zakwaterowanie-max
5.0

Ocena ogólna tej wycieczki

4.9
Program wycieczki
5.5
Pilot
3.8
Transport
4.5
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
5.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.